Český Pohár : F2 6.místo

Sobota, 15 Únor, 2020 - 09:00

Český Pohár - CP-ZKY- F2 1.osmička  6.místo

Liberec - Ostrava 2:0 ( 19,21)

Velmi silný soupeř. Nastoupily jsme jako rovnocenný soupeř, soupeře jsme tlačily v útoku, ale pole bylo špatné. Nebyly jsme schopné pořádně přijmout  a ani vybírat útoky. Koncovku jsme nezvládly. V druhém setu jsme trochu zlepšily pole, ale i taky soupeř měl více štěstí v útoku i na bloku a v koncovce jsme udělaly zbytečné chyby a stálo nás to zápas.

Ostrava - KP Brno 1:2 ( 16,-20,-10)
Začaly jsme hrát úděrně, nekazily ani tolik servisů a soupeře tlačily útokem. V druhém setu jsme udělaly pár chyb, nebyly jsme shcopné zaútoč. Útoky šly hodně do autu a naše pole bylo špatné. V tiebreaku jsme sice soupeře tlačily, ale ten neudělal tolik chyb jako my.

Hradec Králové - Ostrava 2:1 ( 13,-21,6)
Náš oblíbený soupeř, dokážeme s ním hrát rovnocenný zápas. První set byl v režii soupeře, nebyly jsme schopné přijmout servis. A tak jsme uhrály pouze 13 bodů. V druhém setu jsme začaly hrát útočněji a začaly nám vycházet útoky středem. Sice jsme musely až do koncovky hrát  obezřetně, ale dokázaly jsme ji urvat. V tiebreaku jsme nebyly schopné přijmout servis a tak se nám podařilo uhrát pouze 6 bodů.

Ostrava - Frýdek Místek 2:0 (16,24)
Náš velký rival z kraje, přijel oslabený, " jak sám říkal". My jsme získaly převahu již od začátku, dařilo se nám na servise i v útoku. Sice Frýdku jsme povolily menší šňůru na servise, kterou jsme musely poté dotahovat, ale set jsme vyhrály. Druhý set jsme si sami znepříjemnily, nedokázaly jsme si pořádně přijmout a poté útoky byly mimo hřiště. V koncovce jsme byly koncentrovanější a dokázaly jsme uhrát důležité balóny.

Olymp B - Ostrava 2:0 ( 18,16)
Tento zápas jsme nezačaly vůbec dobře, sice jsme získaly první bod, ale soupeř nám ubil servisem a vedl dokonce 18:4. Pak jsme dokázaly konečně zaútočit a servisem jsme se přiblížily na rozdíl 2 bodů. Udělaly jsme zbytečně chyby na servise a nedokázaly jsme přijmout a tak jsme tento set prohrály. Druhý set začal podobně, ale tahaly jsme se ze začátku o každý balón, ale od zisku našich 16 bodů jsme nebyly schopné uhrát už ani bod.

Kralupy - Ostrava 2:1 ( 22, -21,9)
Od začátku jsme se tahaly o každý balón, nedovolily jsme soupeři větší náskok než 2 body. Koncovku prvního setu jsme nezvládly a zbytečně prohrály. Druhý set byl už lepší, ale opět nervozita vládla na našem přijmu. Sice nám i rozhodčí pár balónů upískal, ale měly jsme si to uhrát. Šly jsme do zkráceného setu, ale soupeř nás tlačil servisem a my jsme nebyly schopné otočit. Tento zápas jsme ztratily.

Ostrava - Hlincovka 2:0 ( 12,17)
Poslední zápas, kde šlo o všechno. Nastoupily jsme úplně v klidu a začaly hrát svoji hru. Dařil se nám servis, bloky, v útoky jsme byly trochu zdrženlivé, ale soupeř hodně kazil a nám se dařily ulívky. Musím říci že to byl skvělý zápas ještě s lepším koncem.

Sestava: Zedníková Beata, Bauerová Aneta, Jedličková Elen, Klajmonová Patricie, Šínová Veronika, Fajkusová Vendula, Zedníková Ema, Tobiášová Nela, Moravčíková Anička, Radová Tereza

Napsala: Jedličková Elen
Trenér: Iveta Krátká

Termín: 15.-16.2.2020
Pořadatel: KP Brno
Adresa: Botanická 63 Brno - Ponava