Facebook icon
YouTube icon

Český Pohár : FINÁLE - 1.osmička 6.místo

Termín: 
Sobota, 16 Únor, 2019 - 09:30

Český Pohár - FINÁLE - 1.osmička, CP-ZKY-F2A

6. místo, udržení v první osmičce!

Termín: 16.-17.2.2019,
Pořadatel: UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Ostrava - Dukla Liberec 1:2 (-17,22,-10)
První zápas jsme nastoupili proti silné Dukle. Ta nepřijela s jednou hráčkou, která jim uhrávala v minulém kole spoustu balónu. Od začátku jsme hrály perfektně, ale Dukla nás tlačila na podání, ale my zdárně vzdorovaly,  svými chybami v koncovce jsme ztratily 1.set.
2. set jsme od začátku měly ve svých rukou, minimálně jsme chybovaly a tak se nám podařilo tento set získat. V tie-breaku jsme udělaly zbytečné chyby a samy si tento set prohrály.

Ostrava - Kralupy 0:2 (-14,-19)
V 1. setu jsme hodně kazily servis, nebyly schopni vzít příjem a tím set ztratily. V 2. setu jsme se už zlepšily hlavně na podání, ale soupeř nás přehrával na síti. Tento zápas se nám vůbec nepodařil

Hradec Králové - Ostrava 0:2 (-22,-24)
Našim oblíbeným soupeřem je Hradec, s ním jsme pouze jendou prohráli v Českém poháru a tak jsme jim chtěly vrátit prohru z Brna.
V 1. setu se jim zranily dvě hráčky, když chtěly vybrat náš útok, narazily do sebe. A jedna z hráček na tom byla tak špatně, až musela do nemocnice. Této situace jsme využily a tlačily jsme na Hradec servisem i útokem. Hradec vzdoroval až do koncovky prvního setu, ale my jej nakonec dovedly do vítězného konce. 2. set byl už o něco pestřejší, tahaly jsme se o každý balón, Hradec se rozehrál a tlačil na nás. To vedlo opět do koncovky (my je totiž máme hrozně rády), ale opět jsme ji otočily ve svůj prospěch a zasloužily jsme se o zisk 3 bodů.

Studio Sport - Ostrava  2:1 (22,-16,13)
Poslední zápas sobotního dne jsme odehráli se Studiem Sport . Po třech zápasech jsme už byly docela unavené, ale snažily jsme se dát ze sebe zbytek sil, co v nás zůstal. V 1. setu jsme si udělaly i náskok 7 bodů, ale nedokázaly jsme jej udržet a dokonce set prohrály.
2. set byl v naší režii a už jsme si nenechaly vzít vedení. Opět nás čekal tie-break, ale my jej nějak neumíme hrát, vedeme do půlky setu a pak si necháme soupeřem vyrovnat a našima chybama jej prohrajeme.

PLzeň - Ostrava 2:0 (22,23)
První zápas v neděli, říkaly jsme si, že musíme získat 3 body, aby jsme byly v klidu a zůstaly ve skupině A, ale my si opět zápas krásně rozehrály, dokonce jsme vedly, ale prostě koncovky obou setů jsme nebyly schopné dovést do našeho vítězného konce. Na konci obou setů jsme nebyly schopné zaútočit a přijmout, a tak jsme nezískaly žádný bod.

Ostrava - Chodov 0:2 (-24,-9)
Tak jsme se snažily získat body v dalším zápase. První set jsme hrály senzačně vedly jsme, vše nám vycházelo, ale koncovka, zase naše koncovka, vzaly jsme z podání aut a posledním balónem, bylo eso z podání soupeře. V 2. setu jsme přestaly úplně hrát, nešel nám vůbec příjem a tak jsme tento zápas ztratili a opět nezískaly ani bod. Stále nám chyběl 1. bod k tomu, abychom hrály  mezi nejlepšími.

Uherské Hradiště - Ostrava 2:1 (-21,10,5)
Poslední šance, získat bod a zachránit se. Nastoupily jsme v nejsilnější sestavě, ale i když jsme se snažily a soustředily se na všechny balóny, přesto jsme dělaly chyby, ale podařilo se nám získat první set a tím i bod, který nám chyběl. Další dva sety už byly v režii Uherského Hradiště, sice jsme se snažili, ale už to nešlo. Do posledních dvou setů nastoupily hráčky, které si nezahrály o tomto víkendu. Snažily se vzhorovat jak to jen uměly, ale nešlo to. Ale bod jsme získaly. A to bylo důležité.

Sestava: Výtisková, Richterová, Tichá, Fukalová, Bauerová, Zedníková
Střídaly: Jedličková, Linková, Gongalová, Krkošková, Gavlasová Adéla, Vajdová

UFFF to byla fuška, hlavně poslední zápas.:-D:-D

Autor: Elen Jedličková
Trenérka: Iveta Krátká

Výsledky a tabulku naleznete ZDE...