Facebook icon
YouTube icon

Silesia cup 2014 (22.9.2014)

Další přípravný turnaj absolvovalo naše družstvo v Myslowicích v Polsku ve dnech 20.-21.9.2014. Kromě nás a domácího celku Silesia MOSiR Mysłowice (1. liga – 2. nejvyšší soutěž) se zúčastnily týmy Jastrzębie Pszczyna (1. liga) a Sokół’43 Katowice (2. liga). Naše družstvo bylo oslabeno o dvě hráčky, Ivu Nachmilnerovou (pracovní povinnosti) a Helenu Kojdovou (zranění). Přesto jsme odehráli turnaj na velice solidní úrovni. Zajímavostí bylo, že za Pszczynu nastoupily dvě naše bývalé hráčky Agniezska Starzyk a Karolina Michalkiewicz.

Výsledky:
Jastrzębie Pszczyna - TJ Ostrava             1:2
Silesia MOSiR Mysłowice - Sokół’43 Katowice        2:1
Silesia MOSiR Mysłowice - TJ Ostrava            3:0
Jastrzębie Pszczyna - Sokół’43 Katowice            3:0
TJ Ostrava - Sokół’43 Katowice                3:0
Silesia MOSiR Mysłowice - Jastrzębie Pszczyna        2:1

Konečné pořadí:
1. Silesia MOSiR Mysłowice
2. TJ Ostrava
3. Jastrzębie Pszczyna
4. Sokół’43 Katowice