Facebook icon
YouTube icon

Juniorky A

Ostravské juniorky znovu mezi nejlepšími týmy

O víkendu 12. a 13. 2022 února se konal další turnaj v rámci volejbalové extraligy juniorek. Pořadatelem pátého turnaje této sezony byl klub Dukla Liberec, všechna utkání turnaje se odehrála v Jablonci nad Nisou. Nechyběly u toho ani volejbalistky TJ Ostrava, které se díky výsledkům v minulém turnaji udržely mezi nejlepšími pěti celky extraligové tabulky.
Hlavní část týmu odjížděla v pátek okolo jedné hodiny, zbytek se na dlouhou cestu vydal až v sobotu večer po utkání extraligy žen. Na programu měly svěřenkyně trenéra Ondřeje Šimáka čtyři utkání ve dvou dnech.
K prvnímu utkání nastoupily ostravské juniorky v sobotu od 13 hodin proti Olympu Praha. Ostravským volejbalistkám se nepodařilo uhrát ani set a Olymp tak zapsal vítězství 3:0 na sety a první tři body v rámci turnaje.

Ostrava pořadatelem čtvrtého turnaje extraligy juniorek (9.1.2022)

Ve sportovní hale na Varenské v Ostravě byl o druhém lednovém víkendu k vidění turnaj aktuálně pěti nejlepších celků z volejbalové extraligy juniorek. Celkově šlo o již čtvrtý turnaj v rámci letošního extraligového klání. Kromě hostitelského celku TJ Ostrava do severomoravské metropole zavítaly také juniorské celky PVK Olymp Praha, VK Královo Pole Brno, Dukla Liberec a Volejbal Plzeň. První utkání sehrály domácí juniorky pod vedením hlavního trenéra Ondřeje Šimáka už v pátek proti silnému Olympu Praha.

Stránky