KP mladších žaček : 1. kolo 4. a 2. místo

1. skupina: pořadatel: TJ Sokol Frýdek-Místek, 11. ZŠ (2 kurty)
10.11.2018  09:00 hod
Výsledky a tabulku naleznete ZDE...

TJ OSTRAVA "B"   2. místo

TJ Frenštát pod Radhoštěm "B"  0:2  TJ Ostrava "B"  (-21,-15)
Na začátku prvního setu působíme ustrašeně a nervózně,  čehož soupeř využívá a jde do vedení o několik bodů.
Druhou polovinu setu se lépe pohybujeme a daří se nám podání. Doháníme ztrátu a otáčíme skóre v náš prospěch.
Do druhého setu nastupujeme ve vetší pohodě a nepřipouštíme žádné drama.

VK Kopřivnice  0:2  TJ Ostrava "B"  (-21,-20)
Ve vyrovnaném setu odskakujeme soupeři až v jeho závěru. Vedeme 24:17, ovšem nedaří se nám udělat poslední krok. Snažíme se přerušit sérii podání time outem. Nakonec se podaří kýžený bod získat.
Ve druhém setu dokážeme několikrát odskočit soupeři, ten však vždy ztráty dohání. V koncovce opět jdeme do několika bodového náskoku, na který už protivník nedokáže reagovat.

TJ Ostrava "B" 0:2 VK Kylešovice  (-12,-20)
V posledním zápase přichází ztráta koncentrace. Chybí lepší pohyb a sounáležitost. Soupeř disponuje vysokými hráčkami, což se výrazně projevuje na síti.

Turnaje se zúčastnily tyto hráčky:
Esslerová, Lacná, Fajkusová, Cháňová, Klajmonová, Otipková, Plaskurová, Slavíková, Šínová, Šubertová, Žáková B.

Během tří zápasů se protočily všechny hráčky. Nutno říci, že všechny podaly svůj nadstandardní výkon.
Za 2 vítězství a předvedenou hru panuje spokojenost.

Autor: Ondra Šimák
Trenér: Ondra Šimák

4.skupina: pořadatel: VK Kylešovice, Sportovní hala Slezského gymnázia, Zámecký okruh - vedle zimního stadionu (2 kurty)