Krajský přebor st. žaček - 4. kolo

TJ OSTRAVA "A"  skupina "A"   2. místo
Pořadatel:TJ Sokol Frýdek - Místek A, 2 hřiště

21.1.18 proběhlo 4 kolo Krajského přeboru starších žákyň ve F-M.
V prvním zápase proti Bílovci nastopila děvčata s chutí a plná elánu. Opírala se o výborné podání a první det vyhrála 25:11. Bohužel ve druhém setu jsme se vrátili ke starým chybám a museli jsme set otáčet z nepříznivého stavu 11:17 a 17:22, nakonec jsme po boji zvítězili 26:24.
Drhé utkání jsme hráli proti F-M "C". Utkání jako by kopírovalo první utkání. I když hrála jiná sestava, tak první set jsme dominovali a zvítěli přesvědčivě 25:9. Ve druhém setu jsme se nevyvarovali chyb, ale nakonec jsme zvítězili 25:20.
Poslední utkání nás svedlo s favoritem a to s domácími hráčkami z Frýdku Místku. Oba sety byly vyrovnané, ale prohráli jsme 21:25 a 20:25. Bohužel vytíženost naší haly nám nedovoluje hrát v domácím prostředí a musíme se potýkat i z nepřízní rozhodčích.

Autor: Pepa Choma