Krajský přebor mladších žaček - 1.kolo : 2. a 4. místo

Sobota, 4 Listopad, 2017 - 09:00

TJ OSTRAVA "A"     2. místo
1. skupina: pořadatel: VK Raškovice, ZŠ Dobrá, Dobrá 860, 739 51 Dobrá (2 kurty)
Výsledky a tabulku naleznete ZDE...

Dnes proběhlo 1 kolo kp.ml. žákyň v Dobré. Každé družstvo odehrálo 3 utkání. Naše děvčata v prvních 2 utkáních zvítězila 2:0, kdy dostali příležitost všechny hráčky.
V posledním utkání o vítězství ve skupině proti Orlové jsme v prvním setu po boji prohráli 23:25 ve 2 setu nás soupeř porazil velmi dobrým podáním. Prohra 0:2 a 2. místo v prvním turnaji.

Autor: Pepa Ch.

TJ OSTRAVA "B"     4. místo
2. skupina: pořadatel: TJ Sokol Frýdek-Místek, 11. ZŠ, Jiřího z Poděbrad 3109, 738 01 Frýdek-Místek (2 kurty)

Hráčky: Eva, Ema, Barča, Adéla, Verča, Sára, Elen, Gabča
Protihráči:  Frýdek-Místek, Krnov a Jičín
Hodnocení:
Jako první zápas jsme hráli s Frýdkem-Místkem. Prohráli jsme 2:0. V  prvním setu jsme hrály naprosto příšerně. Myslím si, že to bylo také tím, že to byl náš první set. Na začátku druhého setu to nebylo o moc lepší, jenže při stavu 16:4(nebo nějak tak :D) jsme to toho daly plno sil a začalo to v celku vypadat jako volejbal. Nakonec to skončilo 25:18 což si myslím, že je to dobrý výkon.
Druhý zápas jsme hrály proti Krnovu. Tenhle zápas jsme měli vyhrát. V prvním setu jsme prohráli o cca. 10 bodů. Druhý set už jsme vyhrály 30:28. No jo, jenže poté přišel tiebreak a jak je známo, my prostě v tiebreacích prohráváme. To se nám taky povedlo, prohrály jsme 17:15.
Třetí zápas jsme hrály proti Jičínu. Většina holek od nich hraje za starší žačky. Ty jsme nedokázaly porazit. Nic jiného už mně k tomuhle zápasu nenapadá.
Náš největší problém:  Podání a příjem.

Autor: Eva Medvecká