Krajský přebor mladších žaček - 4. kolo : 1. a 2. místo

Krajský přebor mladších žaček - 4. kolo  (MS-ZKYM-T4B)

TJ Ostrava "A"    1. místo

TJ Ostrava "B"    2. místo

K utkáním do Karviné jsme jely v sedmi: Áďa a Anča, Hela, Ema, Anet, Barča a já
Místo Péti s námi byla maminka od dvojčat a moje mamka, dohodly jsme se, že pokud nebude nutné jinak, prostřídáme se každá na lavičce.

1.Karviná
První zápas jsme hrály s Karvinou, dojely jsme na místo dost pozdě, takže rychlá rozcvička a šlo se hrát.  Zápas byl v pohodě, Karviná byla slabší, takže jsme se zápasem v klidu rozehrály, první set nehrála Barča, pak já. Vyhrály jsme 2:0.

2.Frenštát
Frenštát byl nejslabší soupeř, hodně jsme vedly, hra byla v klidu a zkoušely jsme smečovat a zalívat dozadu. Na lavičce byla Ema a druhý set Hela.  Trošku problém ze začátku byly podání, ale hlavně proto, že tam byl hodně nízký strop, i některé příjmy šly do stropu. Vyhrály jsme bez problémů 2:0.

3.Raškovice
S Raškovicemi jsme se myslím potrápily víc, než bylo nutno, na lavičce se vystřídala dvojčata, několik zkažených podání, smečů do autu a nepřesných příjmů, ale celkově jsme měly zápas pod kontrolou. Vyhrály jsme 2:0.

4.Ostrava A
Holek z Ostravy A tam bylo 11, celkem dost vysoké, všechny smečovaly, tak jsme věděly, že to bude těžký zápas, dohodly jsme se, že na lavičce bude první set Barča a druhý já.
První set byl hodně vyrovnaný, až do stavu 20 to stále bylo max rozdílem dva body. Pak nám myslím utekl jeden, dva příjmy a na síti naproti byla vysoká holka na smeči, kterou jsme nezablokovaly a tak jsem první set prohrály, myslím 21:25. V druhém setu už nám Ačko uteklo na začátku o víc, vedly 9:3, ale přesto jsme to dokázaly dotáhnout, ale pak přišlo pár chyb z naší strany, zkažené podání a hlavně opět ta vysoká smečařka naproti na síti a prohrály jsme myslím 20:25.
Byl to nejlepší zápas,  pochválily nás mamky, ale i trenérka Áčka, hodnotily to tak, že to byl moc pěkný volejbal z obou stran, hodně se smečovalo, dobrá hra v poli i nahrávky.

Zapsala: Danča Carroll

21.1.2017   9:00 hodin         TJ Ostrava "A"  +  TJ Ostrava "B"

Hala:  Karviná - ZŠ Družba - 2 těl.

Rozpis a výsledky utkání TJ Ostrava naleznete ZDE...