Krajský přebor st. žaček 5. kolo : 2. místo

Neděle, 15 Leden, 2017 - 09:00

Krajský přebor žaček 5. kolo  skupina (MS-ZKY-T5A)

TJ Ostrava "A" - 2. místo

Dne 15.1. proběhlo ve F-M 5. kolo kp st. žákyň.
V prvním utkání jsme hráli proti NJ, první set jsme odehráli velmi nesoustředěně a po zásluze jsme ho prohráli, ve druhém setu se náš výkon podstatně zlepšil a srovnali jsme na 1:1, třetí set jsme začali velmi dobře a brzy vedli 6:1,10:5,13:8, bohužel v tomto setu to bylo vše, a nakonec jsme prohráli 13:15.
OV - Frýdlant po 1 porážce těžce vybojované vítězství 2:0
OV - FM vlastní chyby, špatné podání, přihrávka plná chyb a nakonec porážka 0:2.
OV - Bílovec jako kdyby přijelo jiné družstvo, velká bojovnost, hra s nasazením a minimální počet chyb, jasná výhra 2:0 (12,7)

Zapsal: Pepa Choma

Pořadatel:  Frýdek-Místek - 2 těl.
15.1.2017  od 9:00 hodin
Adresa:  Frýdek-Místek - 11. ZŠ - 2 těl.

Rozpis a výsledky utkání TJ Ostrava "A" naleznete ZDE...

Krajský přebor žaček 5. kolo  skupina (MS-ZKY-T5B)

TJ Ostrava "B" - 2. místo

Dne 15. 1. 2017 jsme jely na turnaj st. žákyň do Frenštátu. Na turnaj jely: Ali, Kiki, Terka Rozacká, Anička  Ruszová, Vanes, Hanča, Barča Vaňková a Barča Pejznochová. První zápas jsme hrály proti Frýdku a vyhrály 2:1 druhý zápas jsme hrály proti Opavě a ten jsme prohrály 2:0, hned ze začátku jsme přestaly hrát, nešel nám příjem ani podání a asi v posledních 5 minutách posledního setu jsme se vyhecovaly a začaly hrát. Třetí zápas jsme hrály proti Frenštátu a ten jsme taky prohrály 2:0 , tento zápas byl lepší než proti Opavě, i když jsme tam dělaly dost zbytečných chyb. Čtvrtý zápas proti Bílovci jsme vyhrály 2:0, tento zápas už byl v pohodě i když by se tam pár zbytečných chyb našlo.
Celkově bych řekla že jsme hrály dobře, ale měly bychom zapracovat na příjmu.

Zapsala: Bára Pejznochová

Pořadatel: Frenštát p. R. - 2 těl.
Adresa: Frenštát p. R. - Záhuní - 2 těl.

Rozpis a výsledky utkání TJ Ostrava "B" naleznete ZDE...

Krajský přebor žaček 5. kolo  skupina (MS-ZKY-T5E)

TJ Ostrava "C" - 2. místo

Naše mladší žačky v soutěži starších žaček bohužel neuspěly, hned v prvním zápase proti FM C (-25,-23) a tak obsadily po dvou následných výhrách (Polanka i Stará Bělá 2:0) druhé místo ve skupině E a znovu se jim nepovedlo podívat se do lepší skupiny.

Pořadatel: Stará Bělá - Sokolovna - 1 těl.

Rozpis a výsledky utkání TJ Ostrava "C" naleznete ZDE...