SG Brno : TJ Ostrava 3:2, 3:0

Sobota, 3 Listopad, 2018 - 10:00

SG Ludvíka Daňka Brno - TJ Ostrava    3:2 (-30,16,-19,22,16)
SG Ludvíka Daňka Brno - TJ Ostrava    3:0 (23,20,14)

Další kolo extraligy jsme sehrály v Brně s týmem Králova Pole. Jelikož se nás nemoci a úrazy drží jako klíště, vyrazily jsme na toto utkání v menší počtu než obvykle. Celé dva zápasy jsme hrály s dvěmi nahrávačkami.
Hned na úvod zápasu nám soupeř utekl o pár bodů. V průběhu setu jsme soupeřky dotáhly a zahrály si dramatickou koncovku, kterou jsme vyhrály. Tlačily jsme soupeře servisem a hrály dobře na síti.
Druhý set jsme prohrály s větším bodovým rozdílem, ale třetí už zase patřil nám.
Čtvrtý set se rozhodl opět v koncovce, ale bohužel vyšel lépe pro soupeře, tudíž jsme si i tentokrát zahrály tiebreak.
Tiebreak byl velmi vyrovnaný. Rvaly jsme se o každý balón, ale bohužel skončil výhrou soupeřů s nejmenším možným bodovým rozdílem. Z prvního utkání si odnašíme cenný 1 bod.

Jelikož první zápas trval dvě a půl hodiny a druhý zápas byl naplánován na 14:00 měli jsme mezi zápasy pouze půl hodiny pauzu. I s tak krátkou pauzou jsme si řekly, že druhé utkání už chceme vyhrát, a tak jsme se v prvním setu rvaly o každý bod.
Koncovka byla těsná, bohužel ne v náš prospěch - štěstí se opět přiklonilo na stranu soupeře a my jsme prohrály nejtěsnějším možným rozdílem bodů. V druhém setu jsme udělaly o pár chyb více a to společně s únavou rozhodlo o výsledku, který již nebyl tak těsný. Set jsme prohrály za stavu 20:25.
Třetí a zároveň poslední set jsme se už nemohly naladit na tu správnou vlnu a set prohrály.

Sestava (1. zápas): Kundlová, Pavlovova, Poláchová, Žarnovická, Faltínová, Augustinová, libero-Planková  Střídali: Makovcová, Jošková, Hrubá
Sestava (2. zápas): Žarnovická, Poláchová, Pavlovová, Kundlová, Augustinová, Makovcová, libero- Planková  Střídali: Jošková, Hrubá, Faltínová

Autor: Anežka Faltínová
Trenér: Jiří Kozel

Hala: Městská hala míčových sportů
Adresa: Vodova 336 Brno - Královo Pole   61200

Rozhodčí: Horký P.,Přibyl L.