Sobota, 26 Leden, 2019 - 10:00

SK P.E.M.A. Opava - TJ Ostrava "B"    3:0 (14,16,23)
SK P.E.M.A. Opava - TJ Ostrava "B"    3:0 (21,17,14)

První utkání : SK PEMA Opava - TJ Ostrava B 3:0 (25:14, 25:16, 25:23)
Po hladkém vítězství z minulého týdne nás čekala první Opava. Odjeli jsme s tím, že po vyrovnaných domácích utkáních na podzim, se s nimi pokusíme poprat o vítězství.
Bohužel proti nám stál velmi zkušený soupeř, který své přednosti dokázal uplatnit v plné míře. Dokonale přečetl naše slabá místa, a nestále jich využíval. Z naší strany hráčky nebyly schopny plnit taktické pokyny, a dostávali jsme spousty zbytečných bodů. Přidalo se k tomu i velké množství našich nevynucených individuálních chyb. To se bohužel dohromady neslučovalo s tím, abychom mohli v tomto utkání uspět. Nepomohlo ani střídání, i když třetí set byl z naší strany nejlepší.
Sestava : Graczová Hana, Polášková Tereza, Jennelová Petra, Bradová Monika, Žváčková Eva, Adamčíková Monika, libero Boháčová Nikol – Uhlářová Klára, Makovcová Marie, Panková Michaela, Jošková Tereza

Druhé utkání : SK PEMA Opava - TJ Ostrava B 3:0 (25:21, 25:17, 25:14)
Do druhého utkání jsme vstoupili ještě s větším odhodláním, než do toho prvního. Postupně jsme si vypracovali náskok až 17:12. Tím bohužel z naší strany vše skončilo. Soupeřky otočily na 23:18. Od té doby už jsme ztratili důvěru v naše vítězství. Byli jsme horší snad ve všech herních činnostech. Náznak vzchopení ještě nastal ve třetím setu, kdy jsme vedli 10:6, ale zbytek utkání jsme ostudně odevzdali.
Je třeba konstatovat, že tato sobota se nám vůbec nepovedla. Bylo by nejlepší na to rychle zapomenout, a soustředit se na další práci.
Sestava : Graczová Hana, Polášková Tereza, Jennelová Petra, Bradová Monika, Adamčíková Monika, Jošková Tereza, libero Boháčová Nikol – Uhlářová Klára, Makovcová Marie, Panková Michaela, Žváčková Eva

Následující víkend máme volno, v sobotu 9.2. hrajeme opět v Opavě, tentokrát s Kylešovicemi. Ty jsou v tabulce těsně před námi na čtvrtém místě s náskokem dvou bodů.