Facebook icon
YouTube icon

Slavia Praha : TJ Ostrava 1:3

Termín: 
Sobota, 18 Leden, 2014 - 18:00

Slavia Praha - TJ Ostrava  1 : 3  (-18, 17, -23, -23)

Průběh utkání:
Slavia bez zraněné Adlerové vstoupila do utkání vlažně a první set hladce prohrála. Ve druhém setu za stavu 16:16 Slavia pětkrát za sebou úspěšně zablokovala, odskočila na 21:16 a koncovku dovedla do vítězného konce. Třetí a čtvrtý set měl podobný průběh. Ostrava vedla 3-4 bodovým rozdílem, v koncovce Slavia náskok zlikvidovala, ale v dramatických koncovkách díky nepřesnostem v mezihře selhala a oba sety těsně prohrála.

Vyjádření:
Lucie Vinecká (kapitánka SK Slavia Praha): "Dnes jsme podali bojovný výkon. Díky vlastním chybám jsme však přišli nejen o bod, ale možná i o vítězství."
Jiří Vojík (trenér SK Slavia Praha): "Méně důrazu a přesnosti v koncovkách třetího a čtvrtého setu rozhodlo o vítězství Ostravy."
Petra Polášková (kapitánka TJ Ostrava): "Měli jsme větší vůli po vítězství. V koncovkách vítězných setů jsme si naštěstí dobře přihráli a díky tomu zvítězili."
Zdeněk Pommer (trenér TJ Ostrava): "Dnes jsme byli slabší na bloku a na příjmu. Schází nám důraz na útoku v delších pasážích, po prvním setu jsme ztratili koncentraci a hráli jsme nedůrazně. Přesto jsme uhráli koncovky třetího a čtvrtého setu a byli jsme šťastnějším týmem."

Sestavy (od zóny I):
Domácí: Smolková, Hanzlová , Vinecká, Ančincová, Janderová, Vašutová. Libero: Zoulová
Střídaly: Prokopová, Dušilová
Hosté: Valková, Polášková, Zemanová, Michalkiewicz, Starzyk, Nachmilnerová. Libera: Elblová, Poláčková
Střídaly: Pinková, Przepiórka, Čuboňová, Kukučová

Rozhodčí: Fink T., Kovařík J.
Počet diváků: 150
Autorem zprávy i popisu utkání je Jan Turek

Hala: SK Slavia Praha
Adresa: Vladivostocká 10, Praha 10, 10000

16. kolo "Extraliga ženy"

Tabulka Extraliga ženy

Statistika TJ Ostrava

Statistika z utkání

Video z utkání