Juniorky "1. liga" - 7. a 8. kolo  15.10.2021

ŠSK Bílovec - TJ Ostrava "B"      0:3 (-10,-18,-16)
ŠSK Bílovec - TJ Ostrava "B"      1:3 (26,-19,-17,-12)

Sestrava: Šubertová Emma, Šubertová Anna, Hašková Veronika, Hublová Simona, Přibylová Klára, Bidláková Tereza, Zedníková Beáta (kapitánka týmu), Gavlasová Adéla, Pavelková Tereza, Kuldano-vá Laura a Šindlerová Sabina
První utkání: TJ Ostrava x ŠSK Bílovec 3:0 ( 25:10, 25:18 a 25:16)
V pátek 15.10. jsme se utkaly v první lize juniorek s Bílovcem. Na jejich domácí palubovce jsme předvedly dobrý a kolektivní výkon. Do prvního setu jsme šly naplno a dařilo se nám. Soupeře jsme tlačily servisem, to nám dalo velký náskok a měly jsme tak blíže k výhře prvního setu a nakonec celé-ho zápasu bez váhání. První zápas jsme jednoznačně vyhrály 3:0.

Druhé utkání: TJ Ostrava x ŠSK Bílovec 3:1 (26:28, 25:19, 25:17 a 25:12)
Do druhého zápasu jsme v první setu nastoupily stejně jako před tím a první set byl jednoznačně náš. Druhý set jsme podcenily soupeře a nechaly ho více rozehrát, tím jsme nakonec druhou sadu prohrály 26:28. Do třetího setu jsme se znovu zkoncentrovaly a hrály zase náš volejbal. Třetí set jsme taky jed-noznačně vyhrály a šly do čtvrtého a taky poslední setu. Znovu jsme zatlačily soupeřky servisem a dobrou obranou na síti a nakonec vyhrály zápas 3:1.

Trenér: Kamil Boštík