ŠSK Bílovec : TJ Ostrava 1:3, 3:2

Sobota, 18 Únor, 2017 - 10:00

ŠSK Bílovec - TJ Ostrava "B"     1 : 3  (-20,-10,21,-26)
ŠSK Bílovec - TJ Ostrava "B"     3 : 2  (22,-23,22,-19,14)

Dne 18.2. 2017 proběhlo další utkání 2.ligy žen a to konkrétně na palubovce ŠSK Bílovec, kde proti nim nastoupilo družstvo TJ Ostrava B.
V prvním utkání se nám podařilo dostat soupeřky pod tlak kvalitním servisem a následně bodovat protiútokem. Horší příjem soupeřek jim znemožnil zakládání útočných kombinací, díky čemuž jsme dokázali stavět kvalitní obranu na síti. Naneštěstí jsme nedokázaly udržet stabilní koncentraci a proto si soupeřky ze startu 3. setu dokázaly vytvořit poměrný bodový náskok, který se nám již nepodařilo obrátit v náš prospěch. Do rytmu jsme se dokázaly vrátit až na konci 3.setu a tato vlna nám vydržela až do konce utkání, které jsme zakončily vítězně 3:1.
Sestava: Šípová I., Pavelková, Bradová, Adamčíková, Křenková, Žváčková, libera: Šípová V., Boháčová. Střídaly: Jennelová, Kubešová

Do druhého zápasu jsme nastoupily oslabeny, a to z důvodu absence druhé blokařky, a poté i smečařky, což se projevilo i na naší celkové hře. Byly jsme slabší při útoku prvním sledem a i přes dlouhotrvající výměny, se nám nepodařilo ukončit zápas vítězně a prohrály jsme 2:3. Konkrétně v tiebreaku 14:16.
Sestava: Šípová I., Bradová, Adamčíková, Křenková, Jennelová, Kubešová, libera: Šípová V., Boháčová. Střídaly: Žváčková

Zapsala: Monča Bradová

Adresa: Gymnázium   17.listopadu 526, Bílovec   74301

Rozhodčí:  Klívar M., Zima Z.