Facebook icon
YouTube icon

ŠSK Bílovec : TJ Ostrava 3:1, 3:0

Termín: 
Sobota, 8 Únor, 2020 - 10:00

ŠSK Bílovec - TJ Ostrava "B"    3:1 (-23,18,16,24)
ŠSK Bílovec - TJ Ostrava "B"    3:0 (24,15,19)

V prvních třech kolech zimní části soutěže jsme zatím narazili na družstva ze dna tabulky, se kterými jsme vyhráli všech 6 utkání. Bílovec měl být první prověrkou, jak to půjde s těmi lepšími. No a tentokrát byla naše hra o poznání horší, než v předešlých kolech. Nebyli jsme sice v úplně optimální sestavě, ale vzhledem ke stavu, v jakém se momentálně nacházíme, to asi již bude jen výjimečně.
Pravděpodobně si zažíváme menší herní krizi, a je třeba se z ní rychle dostat. V naší hře momentálně chybí především bojovnost. Vázne i souhra nahrávaček s blokařkami, nedaří se na podání, tápeme v obraně jak na síti, tak v poli. Na útoku děláme moc chyb. Nedokážeme dobře plnit taktické pokyny. Takže by bylo třeba se z tohoto stavu rychle dostat. Je třeba zintenzívnit docházku na tréninky, ale i tréninkové zaujetí. Snad se nám to v blízké době podaří splnit a začít znovu hrát lépe.
Obě utkání s Bílovcem nám vůbec nevyšly. Sice jsme dokázali v hned v prvním setu otočit nepříznivé skóre a vyhrát jej, ale to bylo z naší strany vše. Navíc v koncovce čtvrtého setu jsme ztratili vedení 22:16 a 24:20! Důvodem byly naše triviální chyby v základních herních činnostech. Ty většinou vychází z některých špatně naučených stereotypů, které by bylo třeba odstranit. Alespoň máme co pilovat po sezóně a v přípravném období na další rok. Pokud chceme do budoucna naši hru někam zase posunout, tak by to bylo záhodno.
Bohužel ani ve druhém utkání nedošlo ke zlepšení. Po promarněné koncovce prvního setu jsme se již nedokázali zvednout. Nepomohlo nic. Změny v rozestavení, střídání, prostě nic. Soupeřky byly dnes lepší, především v bojovnosti, chuti hrát, a také v přehledu na hřišti. Je pravda, že nám opravdu nevyšlo vůbec nic, naopak u nich tam byl i značný kus štěstí, většinou ve zlomových momentech.
V příštím kole máme doma družstvo Prostějov B. Je otázkou, v jaké sestavě přijedou. My budeme pravděpodobně výrazně oslabeni, tak se necháme překvapit.

První utkání : ŠSK Bílovec - TJ Ostrava B 3:1 (23:25, 25:18, 25:16, 26:24)
Sestava : Polášková Tereza, Augustinová Eliška, Gráczová Hana, Janochová Karolína, Jošková Tereza, Záhorská Hana, libero Orálková Adéla – Koloničná Petra, Makovcová Marie, Ruszová Anna, Gengelová Lenka

Druhé utkání : ŠSK Bílovec - TJ Ostrava B 3:0 (26:24, 25:15, 25:19)
Sestava : Koloničná Petra, Makovcová Marie, Ruszová Anna, Gengelová Lenka, Augustinová Eliška, Gráczová Hana, libero Orálková Adéla – Polášková Tereza, Jošková Tereza, Záhorská Hana

Autor a trenér: Radek Brzobohatý

      
Hala: Tělocvična GMK Bílovec             
Adresa: 17. listopadu 526 Bílovec   74301

Rozhodčí: Bohačík R. ,Mertl J.                              
 
26. a 27. kolo "2. liga ženy"

Rozpis utkání a tabulka soutěže - skupina C (2-Z-C)