TJ Odry : TJ Ostrava 1:3, 1:3

Sobota, 25 Listopad, 2017 - 17:00

TJ Odry - TJ Ostrava "B"    1 : 3  (-17,22,-15,-20)
TJ Odry - TJ Ostrava "B"    1 : 3  (-14,17,-10,-15)

Do 13. a 14. kola 2. ligy pod vysokou síť nastoupili “papírově” vyrovnané týmy družstev Ostravy a Oder.
První zápas byl vyrovnaný a i přes nepřízeň rozhodčích se povedlo celku Ostravy zvítězit 3:1 na sety. V úvodním setu si Ostrava hned ze startu udělala náskok pěti bodů a ten si udržela až do konce.
Druhý set holky z Ostravy nedokázaly udržet koncentraci a po pár chybách na příjmu již nedokázaly dotáhnout set do vítězného konce.
Další dva sety se děvčata kousla a vybudovaný náskok ve 3. a 4. setu si udržela a tím ukončila první utkání.

Druhý zápas měl podobný průběh, s tím rozdílem, že si Ostrava vybudovala náskok o 10 bodů a ten si udržela do konce, až na opětovně nešťastný druhy set, kde holky ze startu povolily a už nedokázaly náskok soupeřek otočit.
Takže výsledek byl opět 3:1 pro Ostravu.

Dámy z Ostravy nastoupily v “plné síle”  : Gráczová, Adamčíková, Boháčová, Bradová, Kubešová, Křenková, Procházková a Šípová V.
Z tohoto víkendu si tedy Ostravačky vezou šest bodů a budou se připravovat na celek Prostějova, který hostí na své domácí palubovce na hale mládeže “Jízdárně” již 2.12.

Autor: Veronika Šípová, libero týmu

Hala: Základní škola Odry
Adresa: Pohořská 1010/8, Odry   74235

Rozhodčí:  Zimmermann T. ,Šebesta D.