PVK Olymp Praha - TJ Ostrava  3 : 0  (22, 19, 22)
Hala: PVK Olymp Praha
Adresa: Přípotoční 300, Praha 10, 10100

TJ Ostrava - PVK Olymp Praha  1 : 3  (-18, -21, 17, -15)
Český pohár žen - 2. semifinále

Minulou neděli, v domácím prostředí, 1. zápas semifinále Českého poháru vyhrál favorizovaný Olymp Praha 3:0 (22,19,22). Dnes k postupu do semifinále tedy stačilo hostům získat jeden set, což se jim hned podařilo. Poté už dali trenéři šanci náhradnicím, aby si mohli vyzkoušet varianty pro další extraligové boje.
Druhý set se rozhodoval při druhém technickém tajmu, bohužel v  neprospěch domácích.
Naopak třetí set byl hned od začátku v naší režii (3:1, 14:10, 19:12), který jsme úspěšně výhrali 25:17.
Ve čtvrtém setu jednoznačně přehrál Olymp Ostravu, především servisem a bloky.

Domácí: Kukučová, Nachmilnerová, Valková, Starzyk, Pinková, Michalkiewicz, libera: Elblová, Poláčková. Střídaly: Zemanová, Čuboňová, Zedníková, Przepiórka
Hosté: Mudrová, Halbichová, Hodanová, Trnková, Kvapilová, Mlejnková. Libero: Dostálová. Střídaly: Vinklerová, Kopecká, Škrampalová

Rozhodčí:  Antušák J./Pecháček L./Petrovský P./Adámková K.