TJ Ostrava : SG Brno 2:3, 1:3

Neděle, 20 Leden, 2019 - 10:00

TJ Ostrava - SG Brno       2:3 (-25,11,15,-22,-13)
TJ Ostrava - SG Brno       1:3 (11,-20,-23,-20)

20.1. Ostrava-Brno - poslední šance vybojovat si postup do druhé čtyřky v druhé části extraligy.
Hned v prvním setu jsme se dobře nastartovaly a chopily se šesti bodového náskoku. Bohužel soupeř začal dotahovat a v koncovce setu měl více štěstí. Další sety byly vyrovnané a nastala přetahovaná o každý bod. Takže i tentokrát se šlo do tiebreaku. Tam jsme se nemohly chytit, dostávaly jsme jedno eso za druhým a když už byl příjem, nepovedl se útok. Po výměně stran a za stavu 8:0 pro soupeře se nám konečně povedlo otočit. Za stavu 2:13 se na podání dostala Anežka Faltínová a společně s dobrou obranou se nám podařilo dotáhnout na 13:13. Brnu se ale podařilo dát poslední dva body, a tak vyhrálo první utkání 3:2 na sety.
Do druhého utkání jsme se pořádně nahecovaly a první set jsme vyhrály 25:11, bohužel i přes velký bodový náskok v setu druhém nám opět přeplo v hlavě a my jsme set pustily soupeři. V dalšich setech jsme se opět praly o každý bod, ale soupeř koncovky zvládl lépe. Druhé utkání prohráváme 1:3.

Sestava 1. utkání: Pavlovová, Žarnovická, Augustinová, Faltínová, Žolnerčíková, Poláchová, libera: Planková, Jošková
Střídaly: Boštíková, Žůrková, Kundlová

Sestava 2. utkání: Boštíková, Žarnovická, Augustinová, Faltínová, Žůrková, Poláchová, libero: Planková
Střídaly: Pavlovová, Kundlová, Jošková

Děkujeme všem, co nám přišli fandit!

Tím, že Přerov porazil Šternberk 3:0, 3:1 se v tabulce posunul před nás a my padáme do poslední čtyřky.

Autor: Klára Žarnovická
Trenér: Jiří Kozel

Adresa: Varenská 40a, Ostrava   70200

Rozhodčí: Košnovský P.,Bohačík R.