TJ Ostrava : SG BRNO 3:0

Čtvrtek, 16 Říjen, 2014 - 18:00

TJ Ostrava - SG Brno   3 : 0  (10, 9, 17)

Domácí byli v utkání jasným favoritem, protože tým SG Brno je sestaven většinou z hráček do dvaceti let a v poslední sezóně nevyhrál ani zápas a zachránil se až v baráži. A skutečně to bylo tak. První dva sety byly úplně jasnou záležitostí. Ve druhém například Zemanová dopodávala od stavu 13:9 až do konce. 3. set byl trochu vyrovnanější, ale zkušenější domácí si koncovku lehce uhlídali.

Domácí: Valková, Polášková, Nachmilnerová, Součková, H. Kojdová, Zemanová, libero: Spáčilová. Střídaly: Zedníková, Čuboňová, Kvapilová
Hosté: Hudylivová Pospíšilová, Suchá, Tesařová, Šnellyová, Slámová, libero: Melichárková, Vaňková. Střídaly: K. Nálezková, Beránková, Přibylová,

Domácí:
Kapitán-Petra Polášková: Skvěle fungující kolektiv jsme dokázaly přenést na hřiště. Povinné tři body jsou doma a jedeme dál.
Trenér-Zdeněk Pommer: Chválím celé družstvo za udržení koncentrace po celý zápas, až na drobné zaváhání v půlce 3. setu. Už se soustředíme na sobotní derby.
Hosté:
Kapitán-Veronika Šnellyová: Byla na nás znát nervozita. Postupně se náš výkon lepšil. Soupeř výborně bránil a nám se nedařilo útočně prosadit. Gratulujeme k vítězství.
Trenér- Marek Meriač: Největší problém útok, první dva sety jen 23%, až po změně ve 3. setu (Suchá na účko) se zvedla úspěšnost na 41 %. Holky měly velký respekt a domácí odehrály celý zápas velice koncentrovaně hlavně v obraně

Rozhodčí: Bohačík R./Slezák J.