Sobota, 3 Prosinec, 2016 - 11:00

TJ Ostrava - SG LD Brno     1 : 3  (14,-21,-13,-15)
TJ Ostrava - SG LD Brno     0 : 3  (-15,-25,-17)

1. zápas 1:3 (14,-21, -13, -15)
Do prvního setu jsme nastoupily s jistotou. A tvrdým servisem jsme zatlačili, soupeř se velmi trápil s přihrávkou tak i s obranou na síti.
V druhém setu se soupeřova hra uklidnila a začalo se mu dařit, a jak se jejich výkon zlepšoval, ten náš upadal. V koncovce jsme pak udělaly naše už typické chyby na příjmu a set prohrály.
Jak třetí tak čtvrtý set byl propadák. Nedařilo se nám ve všech herních činnostech a náš postoj působil velmi odevzdaně. Zápas tedy skončil 1:3.
2. zápas 0:3 (-15,-25,-17)
Do druhého zápasu jsem nastoupily odhodlaně urvát aspoň nějaké body. Jenže se nám nedařilo při příjmu, a tím pádem jsme ani neskládaly balóny. V druhém setu jsme tedy udělaly pár změn na postech, zatlačily servisem a změnily přístup. Bohužel díky našim nevynuceným chybám ani to nestačilo a set jsme prohrály. Ve třetím setu to byla od začátku tahanice, Brnu jsme to pořád nechtěly dát zadarmo, dokonce za stavu 10:15 jsme díky skvělému podání Katky Kundlové a naší pozornosti v poli i na síti srovnaly na 15:15 a do druhého technického timu šly se ztrátou jednoho bodu na Brno.
Bohužel koncovku jsme si již nepohlídaly a celý zápas tak prohrály 0:3.
Zapsala: Hanka Záhorská, Eva Bujnová

Hala: Hala mládeže
Adresa: Gajdošova 16, Ostrava   70200

Rozhodčí: Košnovský P.

17. a 18. kolo "Extraliga Kadetek"

Rozpis utkání a tabulka soutěže - Extraliga kadetek - 1. část soutěže - skupina "B"