Neděle, 24 Září, 2017 - 10:00

TJ Ostrava "C" - SK Slezan Orlová     3 : 0  (15, 12, 18)
TJ Ostrava "C" - SK Slezan Orlová     3 : 0  (16, 16, 19)

První utkání: TJ Ostrava C – SK Slezan Orlová 3:0 (25:15, 25:12, 25:18)
V prvním utkání sezóny jsme přivítali družstvo z Orlové, které v minulosti patřilo k jedněm z favoritů soutěže. Bohužel generační obměna přinesla i nižší herní kvalitu soupeře, a tomu odpovídal i průběh obou utkání.
Naopak naše družstvo se po loňské první sezóně stabilizovalo, a po kvalitním doplnění o končící juniorky a další 2 hráčky (z Frenštátu a Vratimova), by mělo mít ambice hrát o příčky nejvyšší.
Přesto, že nám onemocněla jedna ze dvou klasických blokařek, jsme dokázali tuto ztrátu nahradit. Na postu blokařky se postupně vystřídali další hráčky.
Od počátku prvního setu probíhalo utkání v naší režii, a nepřipustili jsme pochybnosti, kdo odejde jako vítěz. V poklidném tempu jsme za 73 minut jasně zvítězili 3:0.

Sestava: Uhlářová Klára, Gengelová Lenka, Stará Patricie, Holcmanová Martina, Matýsková Kristýna, Bruncková Tereza, Pešová Karolína – Polakovičová Petra

Druhé utkání: TJ Ostrava C – SK Slezan Orlová 3:0 (25:16, 25:16, 25:19)
Do druhého utkání jsme obměnili základní sestavu tak, aby dnes hrály všechny hráčky.
Od začátku opět bylo vše naprosto jednoznačné, a s naprostým přehledem jsme si došli pro vítězství. Opět jsme předváděli pěkný bojovný výkon s obětavými zákroky a s minimem nevynucených chyb. Za celé dvě utkání nás soupeř nedostal pod tlak.
Na sehrání v úvodu sezóny to však bylo dobré a uvidíme, co nás čeká dále.

Sestava: Polášková Tereza, Jaglová Radka, Stará Patricie, Pešová Karolína, Bruncková Tereza, Holcmanová Martina, Polakovičová Petra - Gengelová Lenka

Nejbližší hrajeme již teď v sobotu 30.9. od 9.00 opět v hale mládeže na jízdárně. Zveme všechny naše fanoušky.

Autor: Radek Brzobohatý

Hala: Hala mládeže
Adresa: Gajdošova , Ostrava   70200

Rozhodčí: Sokol J.

1. a 2. kolo "KP Ženy"

Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - 1. část soutěže - zákl.sk. A (MS-Z-A)