TJ Ostrava "B" - Sportovní klub Slezan Orlová     3:0 (14,14,9)
TJ Ostrava "B" - Sportovní klub Slezan Orlová     3:1 (7,4,-23,15)

Sestava: B. Canibalová, B. Zedníková, A. Gavlasová, A. Gavlasová, K. Vajdová, E. Vytisková, T. Bidláková, K. Přibylová, K. Cholevíková, K. Gongalová
První utkání:
V prvním setu, kdy se zápas konal v domácím prostředí se od začátku hrálo naplno. Po prvním zkaženém servisu ze strany soupeře jsme se dostaly do stavu 4:1. V jednom momentu, kdy bylo skóre 12:8 se zdálo, že začnou dotahovat, ale díky jen malým chybám, dobré přihrávce a útoku jsme utekli na skóre 25:14 a s přehledem vyhrály první set.
Druhý set se soupeř nevzdával jen tak snadno a hrál ze začátku vyrovnaně, avšak díky útokům a dobré práci polařů se stav z 11:8 změnil na 22:14 a výhru 25:14.
Třetí set začínala Orlová na podání s uhráním dvou bodů jsme v okamžiku otočily na skóre 7:2 a poté už jen narůstalo až do konečného stavu 25:9.
Statistiky: 15 – Es, 7- zkažených podání, 69 – celkový počet útoků, 38- složených míčů, 8- zkažených útoků, 76 - dobrých přihrávek včetně přijmu na podání, 18 – zkažených přihrávek včetně příjmu podání, 7- bloků, 6- špatných bloků
DUHÉ UTKÁNÍ:
Do druhého zápasu jsme nastupovali ze stejnou náladou, jako v prvním setu. Začátkem na servisu jsme uhrály stav 10:1 a díky velmi dobrému podání a dohrávce set skončil skórem 25:7.
Druhý set byl ještě lepší, díky pozitivní atmosféře a téměř bezchybné hře jsme pokračovaly ze stavu 14:3 na vítězné zakončení 25:4.
Ve třetím setu se Orlová vzchopila a hrála od začátku. Měly jsme velké problémy s dohnáním, protože hned ze začátku byl stav 1:5 a zde to začalo na špatném příjmu. Chvílemi jsme doháněly i vedly, bohužel nenechaly se jen tak snadno porazit a set dopadl za stavu 23:25.
Závěrečný set už jsme byly unavené, avšak z posledních sil jsme se ze začátku ujaly vedení 6:0 a soupeři se nedařilo nás dohnat. Od stavu 19:12 jsme soupeře nepustily k žádné větší akci a set skončil jednoznačnou výhrou 25:15
Statistiky: 29 – Es, 12 - zkažených podání, 86 – celkový počet útoků, 47 – složených míčů, 8- zkažených útoků, 80 - dobrých přihrávek včetně přijmu na podání, 47 – zkažených přihrávek včetně příjmu podání, 10 - bloků, 7 - špatných bloků

Autor: Tereza Bidláková
Trenér: Kamil Bošík

Adresa: Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava

Rozhodčí: Košnovský P.