TJ Ostrava : Slavia Praha 3:1

Čtvrtek, 13 Únor, 2014 - 18:00

TJ Ostrava - Volleyball club Slavia Praha  3 : 1  (20, -19, 20, 20)

První set vyrovnaný do stavu 21:19, po té už koncovku dohrála Ostrava. Ve druhém setu utekla Slavie na 13:18 a byť domácí snížili na 19:21, více už nedokázali. Ve třetím setu jako přes kopírák, ovšem ve prospěch domácích (18:13, 20:18). Čtvrtý set vypadal na jednoznačnou záležitost (9:2, 16:9). Hosté ovšem nerezignovali, snížili na 16:14, 18:17, ale pak už si domácí vítězství nedali vzít.

Domácí:
Kapitán-Petra Polášková: Cenné vítězství za 3 body. Je skvělé, že jsme dokázaly zvítězit, když máme mnoho zraněných a trápí nás chřipková epidemie.
Trenér-Zdeněk Pommer: Důležité 3 body z pohledu týdenního tréninkového cyklu i vzhledem k tomu, že jsme měli několik marodů.
Hosté:
Kapitán-Lucie Vinecká: Chybělo nám štěstí v bodových míčích z kůlů, v improvizované sestavě celkem dobrý volejbal.
Trenér-Jiří Vojík: Bez zraněné Vašutové, s dvěma nemocnými hráčkami a s Adlerovou na bloku jsme kladli Ostravě odúpor. Bohužel jsme byli horší v útočné fázi, také se nám nedařilo ubránit smečařky soupeře.

Domácí: Polášková, Pinková, Zedníková, Starzyk, Nachmilnerová, Valková, libera: Elblová, Poláčková. Střídaly: Kukučová, Čuboňová
Hosté: Smolková, Hanzlová, Toncarová, Ančicová, Adlerová, Vinecká, libero: Zoulová
Střídaly: Janderová, Dušilová

Rozhodčí: Pecháček L./Grabovský Z.