Sobota, 14 Říjen, 2017 - 09:00

TJ Ostrava "C" - TJ Fulnek     3 : 2  (-21, -20, 21, 23, 5)
TJ Ostrava "C" - TJ Fulnek     2 : 3  (-23, -16, 14, 24, -13)

První utkání : TJ Ostrava C – TJ Fulnek 3:2 (21:25, 20:25, 25:21, 25:23, 15:5)
Po náročných utkáních v úterý ve Frýdku-Místku jsme hned v sobotu přivítali družstvo z Fulneku.
V sestavě chyběla Matýsková Kristýna a Polášková Tereza.
Po loňských zkušenostech, kdy jsme s Fulnekem prohráli tři ze čtyř utkání, jsme očekávali vyrovnaný souboj.
To se taky potvrdilo, a od začátku to byl boj o každý míč. Soupeřky zdobí především veliká zkušenost, kdy v podstatě neudělají zbytečnou nevynucenou chybu. To na naší straně se hra odvíjí právě především podle toho, kolik chyb děláme. Pokud se nám daří je nedělat, potom soupeře volejbalově přehráváme a předvádíme pohledný útočný volejbal.
V prvních dvou setech jsme udělali více chyb, než by bylo zdrávo, a proto jsme vždy v koncovce tahali za kratší konec.
Od třetího setu jsme množství chyb eliminovali a i trošku se štěstím jsme vývoj utkání obrátili.
V pátém setu jsme již jasně dominovali a po 111 minutách zvítězili 3:2.
Sestava: Uhlářová Klára, Gengelová Lenka, Stará Patricie, Holcmanová Martina, Panková Michaela, Bruncková Tereza, libero Pešová Karolína – Batková Veronika, Jaglová Radka

Druhé utkání : TJ Ostrava C – TJ Fulnek 2:3 (23:25, 16:25, 25:14, 26:24, 13:15)
Do druhého utkání bohužel již nemohla nastoupit lehce zraněná Michaela Panková, a také jsme změnili libero, nastoupila Petra Polakovičová.
První set byl velký boj, kdy se vedení přelévalo ze strany na stranu, bohužel se špatným koncem pro nás.
Koncovka prvního setu nás srazila na kolena, a ve druhém setu se nám nedařilo vůbec nic. Prohráli jsme poměrně hladce, a vypadalo to na jasné utkání pro soupeře.
Od třetího setu jsme se ale zvedli a začali opět hrát podle našich schopností, a tentokrát jasně zvítězili my.
Čtvrtý set se ale odvíjel v režii soupeře, a vypadalo to na prohru 1:3. V koncovce se nám ale podařilo zabojovat a i se štěstím otočit a uhrát koncovku.
Pátý set jsme lépe začali my, ale postupně nás soupeř stahoval bod po bodu.
Vyrovnaná koncovka vyzněla pro soupeře, a tak dnes došlo k rovné dělbě bodů.
V průběžném pořadí krajského přeboru nám patří druhé místo.
Sestava: Uhlářová Klára, Jaglová Radka, Stará Patricie, Holcmanová Martina, Batková Veronika, Bruncková Tereza, libero Polakovičová Petra – Gengelová Lenka

Po odehraných osmi utkáních nás teď čeká kratší třítýdenní přestávka.
Nejbližší utkání hrajeme na půdě první a zatím neporažené Polanky nad Odrou v sobotu 4.11. od 9.00 hodin.

Autor: Radek Brzobohatý

Hala: Hala mládeže
Adresa: Gajdošova , Ostrava   70200

Rozhodčí: Prusek P.

7. a 8. kolo "KP Ženy"

Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - 1. část soutěže - zákl.sk. A (MS-Z-A)