TJ Ostrava "C" - TJ Nový Jičín, z.s.     0:3 (-18,-14,-8)
TJ Ostrava "C" - TJ Nový Jičín, z.s.     0:3 (-22,-15,-17)

Soutěž : MS-JKY-F (Finále krajského přeboru juniorek)
První utkání : TJ Ostrava C – TJ Nový Jičín 0:3 (18:25, 14:25, 8:25)
V neděli nás čekal soupeř nadmíru těžký. Juniorky Nového Jičína ještě v průběhu celé soutěže neprohrály ani set, a ve všech svých dosavadních utkáních byla naprosto suverénní.
Úkol proto zněl: bojovat bez ohledu na stav a radovat se z každého úspěchu.
A úvod utkání s naší strany nebyl vůbec špatný. Se soupeřkami jsme drželi jakž takž krok, a vývoj skóre nebyl úplně hrozivý.
V poměrně dobrém výkonu jsme ještě pokračovali zhruba do poloviny setu druhého. Postupně však ale byla znát jasná výkonnostní převaha soupeřek, a naše vůle postupně upadala.
Druhou polovinu utkání už jsme značně polevili, a tak jsme odešli s jasnou porážkou.
Sestava : Jastřembská Michaela, Kašpárková Adéla, Cáhlíková Viktorie, Kozinová Nela, Jetmarová Hana, Hepová Michaela, libero Rozacká Tereza – Brusová Zuzana

Druhé utkání : TJ Ostrava C – TJ Nový Jičín 0:3 (22:25, 15:25, 17:25)
V prvním setu druhého utkání jsme začali předvádět jeden z našich nejlepších výkonů v sezóně. Bojovali jsme o každý míč, nic pro nás nebylo ztraceno. Omezili jsme i počet nevynucených chyb. Soupeřky jsme tím zaskočili, a přesto, že musely zapnout na plný výkon, podařilo se nám jít do vedení. Za stavu 20:17 pro nás už to vypadalo, že by se nám mohlo podařit jim alespoň jeden set vzít. Bohužel v závěru setu se projevila jejich zkušenost i kvalita hry.
Na úvod druhého setu nás soupeřky hned úplně rozstřílely servisem, a šly do desetibodového vedení. O výsledku setu již bylo de facto rozhodnuto, přesto jsme od té chvíle hráli herně opět vyrovnaně.
I úvod třetího setu jsme brzy prohrávali, ale rozdíl ve skóre nebyl tak výrazný. Opět jsme předváděli to lepší, co je v nás, bojovali o každý bod, a tak nakonec jsme mohli ze hřiště odejít s hlavou vztyčenou. Sice jsme prohráli, ale za výkon jsme se v tomto utkání stydět nemuseli.
Jestli by to měl být náznak zlepšení sportovní formy, potom je to dobře, neboť nás v následujících dvou týdnech čekají rozhodující utkání o přední příčky v soutěži.
Uvidíme, jak to dopadne.
Sestava : Jastřembská Michaela, Kašpárková Adéla, Cáhlíková Viktorie, Jetmarová Hana, Hepová Michaela, Brusová Zuzana, libero Lastovicová Nelly - Rozacká Tereza, Kozinová Nela

Autor a trenér: Radek Brzobohatý

Hala: Tělocvična SŠE Ostrava
Adresa: Na Jízdárně 423 Ostrava - Moravská Ostrava   70200

Rozhodčí: Vítek R.