TJ Ostrava : TJ Sokol Bedřichov 3:0, 3:0

Sobota, 24 Březen, 2018 - 12:00

TJ Ostrava "B" - TJ Sokol Bedřichov     3:0 (20,16,18)
TJ Ostrava "B" - TJ Sokol Bedřichov     3:0 (18,23,21)

První utkání: TJ Ostrava B – TJ Sokol Bedřichov 3:0 (25:20, 25:16, 25:18)
V sobotu po poledni nám začal náročný víkendový program, kdy nás čekaly 4 utkání.
První dvě s družstvem z Jihlavy – TJ Sokol Bedřichov.
Do začátku jsme vstoupili v osvědčené sestavě. Přesto jsme se jako již tradičně rozjížděli pomalu, a až do stavu 12:15 to vypadalo na vyrovnaný souboj. Potom se nám šesti body v řadě podařilo vývoj prvního setu otočit a dotáhnout první set k vítězství.
I začátek druhého setu byl až do stavu 7:7 vyrovnaný. Následně se nám ale postupně podařilo navyšovat náskok, který jsme si pohodlně pohlídali až do koncovky.
I třetí set se nevymykal z obvyklého scénáře tohoto utkání. Vyrovnaný začátek setu, a posléze postupné navyšování našeho náskoku. Postupně jsme prostřídali všechny hráčky, a s přehledem dokráčeli k vítězství.
Sestava: Planková Karolína, Batková Veronika, Uherková Tereza, Kokešová Monika, Ruszová Anna, Makovcová Marie, libero Pavlicová Agáta - Vaňková Barbora, Orálková Adéla, Sabelová Tereza

Druhé utkání: TJ Ostrava B – TJ Sokol Bedřichov 3:0 (25:18, 25:23, 25:21)
Do druhého utkání jsme vstoupili jen s malými změnami. Tentokrát se nám začátek setu povedl daleko lépe, a rychle jsme se dostali do vedení 5:3, 9:4, 12:6, 18:8. Celkem bez problému jsme dokráčeli k vítězství v setu.
I druhý set byl stav skóre od začátku pro nás příznivý. Vytvořili jsme si náskok. I přes zkorigování stavu v závěru setu ze strany soupeřek, jsme koncovku uhráli.
Začátek posledního setu nás ale našel nepřipravené, a rychle jsme prohrávali 1:7. Rychle jsme ale zatáhli za záchranou brzdu, a vyrovnali na 10:10, následně se ujali vedení 18:13 a 20:14. V této fázi hry to byl z naší strany velmi dobrý výkon s minimem chyb, dobrou hrou v poli, i nápaditým útokem. Třetí set i celé utkání jsme si pohlídali, a tak pošetřili síly na neděli.
Sestava: Planková Karolína, Batková Veronika, Uherková Tereza, Ruszová Anna, Makovcová Marie, Vaňková Barbora, libero Pavlicová Agáta - Sabelová Tereza, Kokešová Monika

Autor: Radek Brzobohatý

Hala: Hala mládeže
Adresa: Gajdošova , Ostrava   70200

Rozhodčí: Klívar M.

5. a 6. kolo "1.liga Juniorek"
Rozpis utkání a tabulka soutěže - 2. část soutěže, skupina III - o 1. - 6. místo (E+F)
Rozpis utkání a tabulka soutěže - 1. část soutěže - skupina E (1-JKY-E)