TJ Ostrava : TJ Sokol F.-Místek 3:2

Sobota, 2 Listopad, 2013 - 17:00

TJ Ostrava - TJ Sokol Frýdek-Místek   3 : 2  (21, 13, -23, -14, 12)

1.set byl poznávací a jakoby hrát se začalo až za stavu 16:15. Pak domácí zabrali na 21:17 a náskok už udrželi. 2. set byl koncert Ostravy (8:1, 16:3) a za pár minut konec. Pak se ovšem hosté zvedli a začala přetahovaná (8:7, 14:16, 16:18, 20:18, 21:19), ale pak už dominoval Frýdek. 4. set byl vyrovnaný jen do stavu 8:7, ale rázem bylo 9:12, 10:16, 12:22 a čekalo se na tie-break. Ten byl naprosto vyrovnaný do stavu 8:7, pak odskočili domácí na 11:7, ovšem hosté se nevzdali a vyrovnali, ale Ostrava už nepřipustila komplikaci a dohrála set k vítězství.

Domácí:
Kapitán-Petra Polášková: Velmi dramatické a vyrovnané utkání. Vynikající a kolektivní výkon z naší strany. Těší nás, že tentokrát bylo vítězství v tie-breaku na naší straně, ale vůbec k němu nemuselo dojít, když jsme vedly 2:0 na sety. Cenné 2 body.
Trenér-Zdeněk Pommer: FM je velmi kvalitní soupeř, kterého jsme zatlačili na 2 sety, ale pak převzal iniciativu. My jsme předvedli kvalitní výkon a zaslouženě vyhráli. Je to pro nás povzbuzení po prohraném tiebreaku v Brně. Hráčky po většinu zápasu plnily velice dobře taktické pokyny.
Hosté:
Kapitán-Martina Mukařovská: Utkání jako na houpačce. Rozhodl tie-break, kdy jsme udělaly více chyb.
Trenér-Alexandra Dedková: První 2 sety byly z naší strany velice špatné, pak jsme se zvedly, především bojovností. Myslím, že nám, bod sluší.

Domácí: Zemanová, Michalkiewicz, Polášková, Nachmilnerová,Valková, Starzyk. libera: Elblová, Poláčková. Střídaly: Zedníková, Kukučová, Pinková, Przepiórka
Hosté:  Holišová, Závodná Veronika, Dudová, Jakubšová, Vašinová Kateřina, Kubová. libero: Spáčilová. Střídaly: Kavková, Závodná Kristýna, Mukařovská, Vašinová Ivana, Gambová

Rozhodčí: Pecháček L./Dziacký J.