TJ Ostrava : TJ Sokol Frýdek - Místek 1:3

TJ Ostrava "C" - TJ Sokol Frýdek-Místek "B"     1:3 (15,-22,-20,-11)

Konečný stav utkání
TJ Ostrava "C" - TJ Sokol Frýdek-Místek "B"     0:3

TJ Ostrava C – TJ Sokol Frýdek-Místek B 1:3 (25:15, 22:25, 20:25, 11:25)
V sobotu nastal poslední den našeho celoročního snažení. Už účast ve finále byla úspěchem, přesto jsme chtěli zkusit ještě sérii otočit a dvakrát doma vyhrát. Sešli jsme se skoro kompletní, ale s drobnými zdravotními problémy – nemoc, bolavá záda apod.

Úplný úvod utkání nám moc nevyšel, a do prvního technického time-outu jsme šli za stavu 4:8. Poté nastal obrat ve hře, a předváděli jsme svoje nejlepší momenty dnešního dne. Důrazně jsme zatlačili soupeřky na přihrávce, a pestrou bojovnou hrou získávali bod po bodu. Set jsme dokonale ovládli a vypadalo to, že by se nám mohlo podařit splnit cíl, vyhrát a vynutit si čtvrté utkání.
Soupeřky, které opět nastoupily v plné sestavě, se však nevzdaly. Druhý set byl vyrovnanou bitvou o každý bod. Obě družstva předváděla pěkný volejbal, a tak se bylo na co dívat. Bohužel v rozhodujících momentech setu se podařilo jít do vedení sokolkám. Ani time-outy, ani střídání nepomohlo, a tříbodový náskok si udržely až do konce setu.
Třetí set pokračoval v podobném duchu. Stále jsme mírně prohrávali. Podařilo se nám ale srovnat na 19:19. následně za stavu 20:22 nastal asi rozhodující moment utkání. Soupeřky zasmečovaly do autu, rozhodčí jim uznal míč, jako dobrý. Místo stavu 21:22 to bylo 20:23. Už jsme se nezmohli na zvrat a třetí set prohráli.
Bohužel dvě nevydařené koncovky nás nadeptaly na tolik, že jsme již nebyli schopni s vývojem utkání nic udělat. Postupně jsme ztráceli a skóre narůstalo v náš neprospěch.
Prohráli jsme za 1 hodinu a 50 minut. Tím byla finálová série ukončena.
Sestava : Polášková Tereza, Stará Patricie, Holcmanová Martina, Bruncková Tereza, Gengelová Lenka, Jaglová Radka, libero Pešová Karolína - Uhlářová Klára, Matýsková Kristýna, Panková Michaela

Za celou sezónu a předváděnou hru patří ale děvčatům veliké díky. Určitě jsme letos nezklamali. Hráli jsme pěkný bojovný volejbal. Bohužel jeden soupeř byl nad naše síly.
Uvidíme příští rok. Snad zůstaneme ve stejné sestavě a první místo vybojujeme.

Play - Off: Finále "KP Ženy"
Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - Play - Off (MS-Z-A)
Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - 1. část soutěže - zákl.sk. A (MS-Z-A)