Facebook icon
YouTube icon

TJ Ostrava : TJ Sokol Palkovice 3:0, 3:0

Termín: 
Sobota, 3 Únor, 2018 - 10:00

Play - Off: Čtvrtfinále  1. utkání
TJ Ostrava "C" - TJ Sokol Palkovice      3 : 0  (13,13,18)

Play - Off: Čtvrtfinále  2. utkání
TJ Ostrava "C" - TJ Sokol Palkovice      3 : 0  (14,18,19)

První utkání : TJ Ostrava C – TJ Sokol Palkovice 3:0 (25:13, 25:13, 25:18)
Do čtvrtfinále play off jsme jako vítězové základní skupiny A šli na čtvrtého ze skupiny B, družstvo Palkovic.
Vzhledem k výsledkům a předpokladům se dalo očekávat, že soupeřky přehrajeme a vybojujeme první dvě vítězství, abychom do odvety jeli s náskokem.
Snad až na samotný začátek utkání, kdy to přece jen bylo trošku vyrovnané, jsme papírové předpoklady splnili. Udržovali jsme si neustálý náskok, který jsme postupem času zvyšovali.
Stejně se odvíjely i další dva sety. Vzhledem k našemu velmi vyrovnanému kádru se ani pravidelné střídání nijak neprojevilo na kvalitě hry. V každém setu jsme jasně dominovali, a naprosto s přehledem první utkání vyhráli.
Sestava : Polášková Tereza, Stará Patricie, Holcmanová Martina, Panková Michaela, Matýsková Kristýna, Gengelová Lenka, libero Polakovičová Petra – Bruncková Tereza, Uhlářová Klára, Jaglová Radka


Druhé utkání : TJ Ostrava C – TJ Sokol Palkovice 3:0 (25:14, 25:18, 25:19)
Druhé utkání jsme začali v pravé poledne. Obraz hry se oproti tomu prvnímu v podstatě nezměnil, a od začátku to byla opět jednoznačná záležitost pro nás. Opět jsme točili se sestavou a v průběhu celého utkání vedli. Snad jen ve třetím setu se v jeho polovině soupeřky zmohly na určitý odpor, ale po uklidnění se v oddechovém čase jsme opět výrazně odskočili ve skóre a v poklidu utkání dohráli.
Sestava : Polášková Tereza, Stará Patricie, Holcmanová Martina, Panková Michaela, Matýsková Kristýna, Gengelová Lenka, libero Polakovičová Petra – Bruncková Tereza, Uhlářová Klára

Odveta nás čeká za 2 týdny v Palkovicích. I přes jasná vítězství je třeba utkání nepodcenit, neboť tam se musí rozhodnout o postupujícím, a žádná šance na opravu již nebude.

Autor: Radek Brzobohatý

Hala: Hala mládeže     
Adresa: Gajdošova , Ostrava   70200

Rozhodčí: Šrámek R.       
 
Play - Off: Čtvrtfinále "KP Ženy"
Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - Play - Off (MS-Z-A)

Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - 1. část soutěže - zákl.sk. A (MS-Z-A)