TJ Ostrava "C" - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s.    3:0 (8,21,12)
TJ Ostrava "C" - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s.    3:0 (15,20,14)

Místo : hala mládeže (jízdárna), Gajdošova 16, Ostrava
Termín : neděle 20.9.2020 v 11.00 a 15.00
Rozhodčí: Škrabal O.

První utkání : TJ Ostrava C – Havířov 3:0 (25:8, 25:21, 25:12)
Sestava : Carroll Daniela, Zeisberger Nicol, Cahlíková Viktorie, Pěnčíková Anna, Pejznochová Barbora, Jetmarová Hana, libero Kašpárková Adéla - Otipková Magdaléna, Randýsková Helena, Vojtášková Barbora, Sabelová Tereza, Knoppová Andrea

K prvnímu utkání sezóny jsme nastoupili proti Havířovu. Měl to být soupeř z těch lehčích, což nakonec ve výsledku bylo potvrzeno. Přesto nám chvilku trvalo, než jsme chytili rytmus, a do stavu 8:8 to bylo z naší strany nepřesné s mnoha chybami. Poté ale na podání přišla Viki Cahlíková a doservírovala až do konce setu.
Do druhého setu jsme vystřídali 5 hráček, které se vůbec nemohly prosadit. Přesto nakonec převážila kvalita na naší straně, a set jsme urvali my.
Do setu třetího jsme nastoupili v nezměněné sestavě, která tentokrát podala koncentrovanější výkon, a v poklidu utkání dotáhla do vítězství.

Druhé utkání : TJ Ostrava C – Havířov 3:0 (25:15, 25:20, 25:14)
Sestava : Zeisberger Nicol, Cahlíková Viktorie, Pěnčíková Anna, Pejznochová Barbora, Jetmarová Hana, Knoppová Andrea - Kašpárková Adéla, Otipková Magdaléna, Randýsková Helena, Vojtášková Barbora, Sabelová Tereza, Rozacká Tereza

Druhé utkání jsme hráli bez libera, ať nám přihrávají a hrají v poli i blokařky. Sestavu jsme dosti obměňovali, a vyzkoušeli jsme některé hráčky i na pro ně neobvyklých postech.
Až na druhý set, který se nám moc nepovedl, to bylo opět jednoznačné utkání.

Celkově nás soupeřky mnoho neprověřily. Přesto bylo znát, že v naší hře je ještě spoustu, co dohánět. Až přijdou těžší soupeřky, tak by se nám herní nedůslednost mohla vymstít. Proto je třeba poctivě i nadále trénovat, a připravit se na další utkání. To hrajeme v neděli za 2 týdny opět na domácí půdě.

Autor: Radek Brzobohatý