TJ Ostrava : VK Agel Prostějov 0:3

Středa, 1 Květen, 2013 - 17:00

Domácí hráčky vstoupily do utkání velice dobře a vedly 5:1, pak ovšem udělaly 7 nevynucených chyb a rázem bylo 5:8 (servis Hippe), Ostrava i dále prohrávala 7:11.9:16,11:19, ale nevzdala to a dotáhla na 18:20,21:22, ale koncovka už patřila zkušenějším hostům. Od 2. setu na hřišti panovali hosté a nedopustili žádné překvapení a s přehledem dokráčeli k vítězství.

Vyjádření

Domácí:

• Kapitán - Kolářová: 1. set byl vyrovnaný, potom už hrál Prostějov sólovou jízdu.
  • Trenér - Pommer:  My jsme podali nejlepší výkon ze všech zápasů. Párkrát jsme dobře ubránili a 1. set dotáhli do koncovky. Pak nás bohužel hosté přejeli.

Hosté:

• Kapitán - Soares: V 1. setu jsme se zasekly, ale koncovku jsme uhrály. Pak už jsme měly zápas pod kontrolou.
  • Trenér - Čada: Domácí začali s nadšením a chutí. My jsme se špatně prosazovali v útoku a z toho pramenil vyrovnaný 1. set. Pak už jsme se ovšem  zlepšili, především Kossányiová.

• Domácí: Pinková, Elblová, Kadlecová, Langová, Kolářová, Čuboňová, libera: V. Šípová. Kukučová, Střídaly: Zedníková, Polášková, Zemanová, I. Šípová
  • Hosté:  Kossányiová, Žarkova, Hippe, Miletič, Assis, Vincourová, libera: Chlumská, Melichárková, Střídaly: --

Rozhodčí: Grabovský L./Vojtíšek T.