TJ Ostrava : VK Agel Prostějov 0:3

Čtvrtek, 17 Říjen, 2013 - 17:00

TJ Ostrava - VK Agel Prostějov  0 : 3  (-8, -14, -8)

Mistr vlétl do utkání jako uragán 0:3, 3:10, 4:16, 6:19 a za 18 minut hotovo. 2. set byl do stavu 8:7 vyrovnaný, ale pak hosté odskočili na 8:11, 9:18 a v klidu dohrál, byť dovolil domácím získat 14 bodů. Třetí set trval také jen 18 minut, 4:4, 5:19!! A za chvíli konec.

Domácí:
Kapitán-Polášková: Soupeře se nám nepodařilo zatlačit servisem. Na lepší časy se blýskalo ve 2. setu, ale po 1. time outu nás soupeř opět zatlačil. Hlavu vzhůru, v sobotu nás čeká další šance na zisk bodu.
Trenér-Pommer: Bylo to moc rychlé, sice víme, jaký kádr má Prostějov, ale to náš výkon neomlouvá. Špatná Starzyk. Pozitivní je, že ve své premiéře zahrála dobře Valková. Zápas musíme hodit za hlavu.

Hosté:
Kapitán-Soares: Jsme na cestě k Champions League, pořád je co zlepšovat, Ostrava nás neprověřila.
Trenér-Čada: Jednoduché utkání, dobře jsme podávali i bránili, rozdíl v kvalitě byl velký. Nastoupili jsme v základní sestavě, ve které bychom měli nastoupit i příští týden v Champions League.

Domácí: Polášková (5 bodů), Zemanová, Michalkiewicz (6), Starzyk (4), Nachmilnerová (2), Przepiórka, libero: Elblová. Střídaly: Zedníková (2), Kukučová, Čuboňová, Pinková (1), Valková
Hosté:  Markewich (11), Borovinšek (9), Carter (9), Kossányiová (13), Steenbergen (11), Vincourová (5), libero: Jášová. Střídaly: ---

Rozhodčí: Kostka M./Pecháček L.