TJ Ostrava : VK Austin Vsetín 3:0, 1:3

Sobota, 14 Říjen, 2017 - 12:00

TJ Ostrava "B" - VK Austin Vsetín     3 : 0  (14,20,21)
TJ Ostrava "B" - VK Austin Vsetín     1 : 3  (-16,-22,26,-20)

Včerejší dva zápasy TJ Ostravy B a VK Austin Vsetínu měly dvě opačné tváře, dva rozdílné výsledky (3:0, 1:3) a přístupy.
Do prvního zápasu nastoupila sestava: Pavelková M., Kubešová J. Jennelová P.Křenková K., Adamčíková M. a Graczová H. První set jsme odehrály s přehledem, i v druhém setu jsme měly dominantní začátek, což umožnilo pustit do hřiště Bradovou M. a Žvačkovou E.
Tempo se s příchodem holek trochu zmírnilo, ale zbytek týmů holky podržel a svým povzbuzováním a zodpovědnou hrou set dotáhly do vítězného konce. Do třetího setu nastoupila opět základní sestava s cílem udělat si opět náskok a pustit na hřiště další hráčky. Bohužel, náskok se nám nepodařilo udělat a sestavu jsme neměnily.

Do druhého zápasu nastoupila nová sestava: Žvačková E., Kubešová J. Jennelová P.Křenková K., Bradová M. a Graczová H.
Celý druhý zápas jsme neustále na soupeře ztrácely. Chybovaly jsme na příjmu, útoku, zmatky jsme měly v postavení, chyběl nám pohyb v poli, tým částečně přestal komunikovat, odešlo povzbuzování a celému vývoji nepomohla ani chyba v postavení.
Pouze v třetím setu jsme udělaly změnu v sestavě, na hřiště místo Jennelové P. a Žvačkové E. nastoupily Adamčíková M. a Pavelková M. Střídání bylo úspěšné a protihráčky jsme koncovce přehrály, ale čtvrtý set měl stejný průběh jako první dva.
Druhý zápas se nám vůbec nevydařil, ale máme teď dva týdny prostoru na zlepšování a věřím, že do Opavy pojedeme mnohem lépe připraveny.