Facebook icon
YouTube icon

TJ Ostrava : VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí 3:0, 3:0

Termín: 
Neděle, 4 Říjen, 2020 - 11:30

TJ Ostrava "C" - VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí z.s.     3:0 (15,16,18)
TJ Ostrava "C" - VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí z.s.     3:0 (9,12,11)

První utkání : TJ Ostrava C – Frýdlant 3:0 (25:15, 25:16, 25:18)
Sestava : Carroll Daniela, Pěnčíková Anna, Pejznochová Barbora, Vojtášková Barbora, Jastřembská Michaela, Rozacká Tereza, libero Kašpárková Adéla, Špilová Nela - Randýsková Helena, Sabelová Tereza, Knoppová Andrea, Cahlíková Viktorie, Suchomelová Markéta

Druhé utkání : TJ Ostrava C – Frýdlant 3:0 (25:9, 25:12, 25:11)
Sestava : Pěnčíková Anna, Pejznochová Barbora, Knoppová Andrea, Cahlíková Viktorie, Suchomelová Markéta, Jastřembská Michaela, libero Kašpárková Adéla, Špilová Nela - Sabelová Tereza, Rozacká Tereza, Vojtášková Barbora

Po minulém hladkém vítězství nás doma čekal opět jeden ze slabších soupeřů. Cílem dnešního utkání bylo samozřejmě vítězství, ale také příprava na další kolo, které se odehraje v neděli v Polance. A to už bude určitě těžší oříšek.
Do prvního utkání jsme nastoupili jako již tradičně velmi vlažně, a muselo přijít uklidnění v time-outu za stavu 1:5. Od té chvíle se naše hra pomalu lepšila a začali jsme soupeřky jasně přehrávat. Postupně se v obou utkáních vystřídaly všechny hráčky tak, aby každá odehrála alespoň 3 sety. Bohužel kvalita soupeřek byla opravdu nízká, takže je nutno konstatovat, že nás moc neprověřily, a ani jsme si toho moc nemohli vyzkoušet.
Za týden bychom ale měli lépe zvládnout začátek utkání. To nám zatím letos moc nejde. Je potřeba teď dobře trénovat a kvalitně se připravit. Tak uvidíme.

Trenér a autor: Radek Brzobohatý

Hala: Hala mládeže           
Adresa: Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava

Rozhodčí: Friedel P.              
 
3. a 4. kolo "KP Juniorek"
Rozpis utkání a tabulka soutěže