TJ Ostrava : VK Polanka nad Odrou 3:0, 3:0

Neděle, 22 Říjen, 2017 - 10:00

TJ Ostrava "C" - VK Polanka nad Odrou     3 : 0  (19, 12, 12)
TJ Ostrava "C" - VK Polanka nad Odrou     3 : 0  (13, 12, 18)

První utkání : TJ Ostrava – VK Polanka 3:0 (25:19, 25:12, 25:12)
V neděli jsme na vlastní palubovce přivítali další ostravské družstvo – VK Polanku nad Odrou. Polanka zatím nezískala v soutěži ani jeden set a byla poslední. V přípravném turnaji 1.10. v Karviné jsme ji hladce porazili, takže jsme očekávali celkem jasný průběh.
V úvodu prvního setu to ale tak vůbec nevypadalo. Nemohli jsme se rozehrát, působili jsme strnule, a ani v útočné fázi jsme soupeře nepřehrávali. Až teprve zhruba od poloviny setu jsme zabrali, a nakonec set poměrně jasně vyhráli 25:19.
Od druhého setu se naše hra o něco zlepšila, a začali jsme předvádět, co umíme.
Postupně jsme získávali převahu a soupeře začali jasně přehrávat. To platilo i pro třetí set, takže jsme nakonec za 59 minut vyhráli 3:0.

Sestava : Krupová Alena, Sabelová Tereza, Kolmanová Kristýna, Vítková Klára, Ruszová Anna, Kašpárková Adéla - Brusová Zuzana, Cáhlíková Viktorie

Druhé utkání : TJ Ostrava – VK Polanka 3:0 (25:13, 25:12, 25:18)
Do druhého utkání jsme udělali několik změn, a především na nahrávce nastoupila proti svým bývalým spoluhráčkám Karolína Planková. Ta hned úvodní sérií podání vytvořila náskok 5:0.
První dva sety měli celkem jasný průběh s jasnou převahou na naší straně. Soupeřky jsme zatlačili výborným servisem a v podstatě je k ničemu nepustili.
Ve třetím setu se ale soupeřky vzchopily a začaly s námi hrát vyrovnanou partii. Do stavu 16:14 jsme byli pouze v mírném vedení, ale potom se nám již podařilo odskočit, a utkání v poklidu dovézt do konce.
Až na úvod prvního setu prvního utkání děvčata předváděla docela dobrý výkon, a je třeba je pochválit. Doufáme, že v nastoleném trendu budou pokračovat i v dalších utkáních, kdy nás již čekají soupeřky z horních pater tabulky.
Sestava : Planková Karolína, Sabelová Tereza, Kolmanová Kristýna, Vítková Klára, Brusová Zuzana, Cáhlíková Viktorie - Krupová Alena, Kašpárková Adéla

Nejbližším soupeřem bude zatím první Orlová, kam zamíříme v neděli 5.11. Zveme všechny naše fanoušky.

Autor: Radek Brzobohatý

Hala: Hala mládeže
Adresa: Gajdošova , Ostrava   70200

Rozhodčí: Friedelová V.