TJ Ostrava : VK Precheza Přerov 3:2

Čtvrtek, 23 Leden, 2014 - 18:00

TJ Ostrava - VK Precheza Přerov  3 : 2  (18, -22, 10, -25, 11)

Domácí začali velmi dobře (6:0, 13:9), ale hosté se postupně oklepali (14:14), ovšem od stavu 20:18 neuhráli ani bod. 2. set byl opačný (1:5, 6:14, 12:18), Ostravanky dokázaly dotáhnout na 15:18, 21:23, ale ztrátě setu nezabránily. 3. set byl od stavu 8:7 jasnou záležitostí Ostravy (12:7, 19:8). Přerovanky zápas nevzdaly a ve čtvrtém setu proběhla velká bitva, i když skoro pořád měli navrch domácí (8:7, 11:7, 16:13, 18:15). Pak se na chvíli skóre otočilo na 18:19, další obrat na 22:19, poté došlo i na tři mečboly 24:22, 25:24, ale vlastními chybami domácí zápas neukončili a následoval tie-break. Špatný začátek pro Ostravu 4:6, otočení na 9:6 a i když hosté dotáhli na 10:9, za chvíli bylo 13:9 a šťastný konec domácí.

Domácí:
Kapitán - Petra Polášková: Škoda, že nebereme tři body, ale jsme rády za výhru.
Trenér - Zdeněk Pommer: Vlastní nedůrazností jsme neukončili zápas na 3:1. Kvituji, že po nepovedené koncovce 4. setu a špatném začátku tie-breaku, jsme se zvedli a dotáhli utkání do vítězného konce.
Hosté:
Kapitán - Dita Gálíková: Prohra nás mrzí. Nebyly jsme horší.
Trenér - Libor Gálík: ----

Domácí: Valková, Polášková, Zemanová, Michalkiewicz, Starzyk, Nachmilnerová, libera: Elblová, Poláčková. Střídaly: Pinková, Kukučová, Čuboňová, Przepiórka
Hosté: Skřičková, Nucová, Holičová, Gálíková, Pavelková, Langová. Libera: Šťastná, Radivojevičová, Střídaly: Štindlová, Šípová, Kohoutová

Rozhodčí:  Antušák J./Slezák J.