TJ Ostrava : VK Precheza Přerov 3:2

Sobota, 1 Březen, 2014 - 17:00

TJ Ostrava - VK Precheza Přerov  3 : 2  (-21, 15, 18, -24, 12)

První set se vyvíjel až do stavu 16:11 jasně pro domácí, ale pak nastal zvrat (16:16, 17:20, 18:23). Druhý set byl jasnou záležitostí domácích (10:3, 16:9, 19:11). Třetí set byl vyrovnaný do stavu 11:11, pak domácí odskočili na 21:12 a bylo vymalováno. Ve čtvrtém setu vystřídal trenér domácích 4 hráčky ze základu a domácí většinu setu tahali za kratší konec (5:8, 10:15, 15:18, 18:20) pak ale při servisu Zedníkové otočily na 23:20 a 24:21, ale ani 3 mečboly neproměnili. I v tie-breaku dostaly příležitost hráčky z lavičky a jen na začátku setu prohrávaly 1:3, ale otočily na 6:4, 8:6, 11:7 a dotáhly zápas do vítězného konce.

Domácí: Kapitán – Agniezska Starzyk: Máme radost z dalšího vítězství. Jsme před play-off v dobré náladě.
Trenér - Zdeněk Pommer: Jsem spokojen s výhrou 3:2, ale mečbol na 3:1 měly proměnit i naše mladé hráčky. Dnes si zahrály všechny a z pohledu tréninkového cyklu jsem spokojen. Všechnu přípravu směřujeme k play-off.
Hosté: Kapitán - Dita Gálíková: Celý zápas rozhodly naše chyby.
Trenér - Libor Gálík: Ostrava nám po 3. setu pomohla vystřídáním skoro celé základní šestky, ale ani to nám výrazněji nepomohlo. Jen 1. set jsme odehráli normálně. Jinak katastrofální výkon.

Domácí: Zedníková, Zemanová, Čuboňová, Starzyk, Nachmilnerová, Valková libera: Elblová, Poláčková. Střídaly: Pinková, Kukučová, Przepiórka, Michalkiewicz
Hosté: Dedíková, Kohoutová, Gálíková, Pavelková, Holičová, Šípová Libera: Šťastná, Radivojevičová, Střídaly: Skřičková, Nucová, Langová

Rozhodčí:  Antušák J./Kavala T.