Termín:
Sobota, 14 Říjen, 2017 - 10:00

TJ Ostrava - VK Prostějov       0 : 3  (-7,-10,-15)
TJ Ostrava - VK Prostějov       0 : 3  (-24,-18,-14)

Po 14-ti denní herní pauze jsme odehrály 5. a 6. kolo extraligy juniorek. Do prvního zápasu jsme vstoupily špatnou nohou, vytvořily jsme nespočet chyb, jak na příjmu, servisu, tak i na saku, kde jsme ani přes jednoblok nedokázaly balón složit na zem. Nefungovala nám obrana na síti a soupeřky si s námi dělaly takřka co chtěly.

V druhém zápase jsme se vzchopily a řekly si, že jim to nedáme tak lehce. V prvním setu jsme zhruba do poloviny vedly s náskokem 5-6 balónů, v koncovce nás zatlačil soupeř servisem, my udělaly plno chyb a set prohrály rozdílem 24:26. Druhý a třetí set jsme nedokázaly soupeřky nijak ohrozit a sety jsme prohrály jednoznačně. Zápasy nám ukázaly věci, na kterých je třeba pracovat a zdokonalovat je.

Autor: Hanka Záhorská

Hala: Hala míčových sportů
Adresa: Varenská 40a, Ostrava   70200

Rozhodčí: Kubinec J., Bohačík R.

5. a 6. kolo "Extraliga Juniorek"

Rozpis utkání a tabulka soutěže - Extraliga juniorky - 1. část soutěže - skupina "B"