Neděle, 13 Leden, 2019 - 10:00

TJ Ostrava - VK Prostějov   2:3 (12,21,-14,-22,-13)
TJ Ostrava - VK Prostějov   0:3 (-22,-19,-18)

První utkání: EX-KKY  TJ OSTRAVA - VK PROSŤEJOV 2:3 (15,-21,-14,-22,-13)
Před utkáním s Prostějovem jsme věděli, že tento zápas je pro nás důležitý, do prvního setu jsme nastoupili tedy s odhodláním a soupeře smetly 25:12. Další střed se soupeřem jsme začali více chybovat, ale dali jsme hlavy vzhůru a set ukončili za stavu 25:21.
Prostějov se po malém oddechu ale vzchopil a v dalších setech už to pro nás nebyl tak lehký soupeř, naše chyby se opět dostaly na povrch a umožnily tak soupeři celé utkání vyhrát. Souboj skončil 2:3.

Druhé utkání: EX-KKY  TJ OSTRAVA - VK PROSŤEJOV 0:3 (-22,19,18)
My se ale nezalekly a další utkání jsme chtěly vyhrát. Bohužel po dlouhém boji soupeř dělal méně chyb, což nás dovedlo do potíží, kdy jsme soupeřům nezvládli vzít ani jeden set a Prostějov si tak odjel s třemi čistě vybranými sety. Zápas skončil 3:0, proto bychom se měly zamyslet, snažit se nacházející soupeře porazit a nedělat tolik zbytečných chyb.

Sestava: A. Ruszová, B. Pejznochová, P. Pěnčíková, H. Boštíková, M. Śmigová, K. Žarnovická, A. Orálkova,