TJ Ostrava - VK Prostějov       3:0 (13,19,24)
TJ Ostrava - VK Prostějov       3:1 (-16,15,20,19)

Adresa: Varenská 40a, Ostrava   70200

Rozhodčí:  Duda D., Duraj D.

Sestava(1. zápas): Augustinová, Poláchová, Koloničná, Žarnovická, Žolnerčíková, Faltínová, libero-Jošková
Střídaly: Žůrková, Makovcová, Boštíková, Pavlovová
Sestava(2. zápas): Augustinová, Poláchová, Koloničná, Žarnovická, Žůrková, Pavlovová, libero-Planková, Jošková
Střídaly: Makovcová, Faltínová, Boštíková

Třetí kolo extraligy jsme sehrály v sobotu 7.10. doma s týmem z Prostějova. Jelikož je Prostějov v tabulce až za námi, bylo jasné, že chceme vyhrát za 3 body. Hned v prvním setu jsme si udělaly náskok, který jsme udržely po celý set. Ve druhém setu jsme trochu polevily, ale v půlce setu jsme soupeřky dotáhly a konec si dohrály ve vlastní režii. Ve třetím setu jsme opět polevily, díky tomu jsme si zahrály velice těsnou koncovku, kterou jsme ovšem díky našemu skvělému servisu vyhrály.

Druhý zápas jsme nezačaly velice dobře a prohrály s velkým bodovým rozdílem. Udělaly jsme hrozně moc chyb a nehrály důsledně. Tak jsme ovšem hrát nechtěly, a proto jsme od druhého setu začaly hrát zase úplně jiný volejbal. Vše nám opět začalo vycházet, dělaly jsme méně chyb a set jsme získaly pro sebe. Další dva sety už jsme zase hrály to, co umíme a s přehledem jsme utkání vyhrály 3:1.

Autor: Anežka Faltínová
Trenér: Jiří Kozel

5. a 6. kolo "Extraliga Juniorek"
Rozpis utkání a tabulka soutěže - Extraliga juniorky - 1. část soutěže - skupina "B"