Neděle, 8 Říjen, 2017 - 10:00

TJ Ostrava "C" - VO Slezská Orlice     3 : 1  (21, -25, 8, 18)
TJ Ostrava "C" - VO Slezská Orlice     3 : 1  (-20, 17, 16, 9)

První utkání :   TJ Ostrava – VO Slezská Orlice 3:1 (25:21, 22:25, 25:8, 25:18)
Po dlouhé a náročné letní přípravě jsme se konečně dočkali prvního mistrovského utkání v krajském přeboru juniorek.
Vítězství na turnaji v minulém týdnu, kde jsme se střetli s družstvy z naší soutěže, nám nic nenapovědělo o kvalitě dnešního soupeře, neboť ten se turnaje nezúčastnil.
Proto jsme nic neponechali náhodě a sešli jsme se v hojném počtu, abychom měli více možností střídání a možných herních variant.
První dva sety byly velice vyrovnané, a nutno podotknout, že soupeř hrál velice dobře.
Za vyrovnaného stavu jsme do třetího a čtvrtého setu vystřídali, což přineslo uklidnění na hřiště, a další průběh utkání už byl čistě v naší režii.
V průběhu utkání se rovnoměrně prostřídalo všech 12 hráček.
Celé utkání jsme zvládli za 96 minut 3:1.
Sestava: Krupová Alena, Sabelová Tereza, Brusová Zuzana, Cáhlíková Viktorie, Kolmanová Kristýna, Vítková Klára, libero Kašpárková Adéla - Planková Karolína, Ruszová Anna, Klímová Alice, Pavlíčková Ilona Tereza, Kundlová Kateřina

Druhé utkání :   TJ Ostrava – VO Slezská Orlice 3:1 (20:25, 25:17, 25:16, 25:9)
Do druhého utkání jsme do základní sestavy udělali jednu změnu na postu blokařky.
Od začátku prvního setu jsme lehce prohrávali, ale v polovině setu se nám podařilo vyrovnat. Přesto jsme vývoj setu nedokázali otočit, a prohráli jsme 20:25.
Ve druhém setu jsme mírně vedli, ale soupeř neskládal zbraně. Až ve druhé polovině se nám podařilo odskočit ve skóre, a náskok jsme již udrželi do konce.
Ještě začátek třetího setu byl poměrně vyrovnaný, ale potom jsme již soupeře jasně přehráli, ve čtvrtém setu dokonce 25:9. Celkově za 89 minut.
Ve druhém utkání se opět vystřídaly všechny hráčky.
Vstup do soutěže jsme tedy zvládli bez ztráty bodů, a těšíme se na další soupeře.
Sestava: Krupová Alena, Sabelová Tereza, Vaňková Barbora, Cáhlíková Viktorie, Kolmanová Kristýna, Vítková Klára, libero Kašpárková Adéla - Planková Karolína, Ruszová Anna, Pavlíčková Ilona Tereza, Kundlová Kateřina, Brusová Zuzana

Tím nejbližším bude netradičně ve středu 11.10. od 16.30 Stará Bělá na jejich půdě. Zveme všechny naše fanoušky.

Autor: Radek Brzobohatý