TJ Sokol Brno-Juliánov : TJ Ostrava 0:3, 1:3

Sobota, 7 Říjen, 2017 - 10:00

TJ Sokol Brno-Juliánov - TJ Ostrava "B"    0 : 3  (-21,-21,-18)
TJ Sokol Brno-Juliánov - TJ Ostrava "B"    1 : 3  (-21,21,-22,-19)

Ostrava vede tabulku po výhře v Brně.

Holky Ostravského kádru přijely na „mač“ do Brna a vyprovodily domácí hráčky z palubovky dvěma vítězstvími.
Do prvního setu nastoupily Ostravanky ve složení – Šípová I., Gráczová, Sedláčková, Bradová, Jennelová, Křenková a na liberu Šípová V.. Ostravské volejbalistky začaly z volna, nejspíš díky nízké teplotě v tělocvičně, nebyly si schopné udělat náskok. Dobře zahranou koncovkou získaly první set.
Do druhého setu nastoupily odvážněji, zlepšily příjem, mohly konečně začít občas útočit i středem.
Třetí set Ostrava získala s větším přehledem a tedy konečným výsledkem 3:0 (-21; -21; -18).

Do druhého zápasu ostravské hráčky naskočily ve stejném složení, s jednou malou změnou. Na liberu začala Boháčová Nikol, které se v průběhu zápasu udělalo špatně, a musela ji nahradit Verča Šípová. Ostravské holky nastoupily do druhého zápasů uvolněně a udělaly si náskok v každém setu, který si neudržely v koncovce druhé sady, kdy se vystřídaly nahrávačky.
Zápas dopadl s výsledkem 3:1 (-21; 21; -22; -19)
Všem bych chtěla poděkovat za těžce vydřených šest bodů, nebylo to zadarmo a stálo to hodně sil a nervů. Díky za možnost se s Vámi rozloučit tím nejlepším možným způsobem. Doufám, že v tabulce zůstanete na stejném místě, že Vás v této sezóně nepotká žádné zranění a hlavně ať Vás ten sport baví.