TJ Sokol Frýdek - Místek NIBE : TJ Ostrava 0:3

TJ Sokol Frýdek Místek NIBE – TJ Ostrava 0:3 (22:25, 15:25, 21:25)

Rozhodčí: Slezák, Kavala
Počet diváků: 300
Konečný stav série: 0:3

Domácí: Uhrová, Pavelková, Jurčíková, Kukučová, Holišová, Mitrega, libero: Radivojevičová. Střídaly: Vašinová I,, Kavková, Vašinová K.
Hosté: Zedníková,Zemanová, Toufarová, Kojdová, Nachmilnerová, Válková, libero: Červenková. Střídaly: Čuboňová, Faltínová.

Kateřina Holišová (kapitán TJ Sokol Frýdek Místek): „Bohužel to nevyšlo ani dneska. Ostravě gratuluji a přeji hodně štěstí do dalších zápasů."
Leopold Tůma (trenér TJ Sokol Frýdek Místek): „Částečně rozhodl první set o průběhu celého utkání. Soupeř nás přehrál v následujících setech ve všech herních činnostech.“

Iva Nachmilnerová (kapitán TJ Ostrava): „Jsme rády za postup do dalšího kola. Přejeme kapitánce Sokola v dalším životě vše dobré a děkujeme za společné chvíle na hřišti. (Kateřina Holišová ukončila kariéru).
Zdeněk Pommer ml. (trenér TJ Ostrava): „Celou sérii jsme hráli zodpovědně v obraném systému. Pochvala celému týmu. Byli jsme lepší ve všech činnostech a zaslouženě jdeme dál. A už se koncentrujeme na boje s Olomoucí. Vše nej Holiš!!!“ (Kateřině Holišové).

V prvním setu Ostrava prohrávala 6:8 dokázala otočit na 13:8, 22:15, Sokolky dokázaly snížit na 22:20, ale koncovka patřila hostům. Ve druhém setu byla Ostrava lepším celkem, předčila domácí ve všech herních činnostech. Třetí set byl také ve znamení lepšího výkonu hostů, kteří zaslouženě zvítězili a postupují do dalších bojů.

Autor: Jiří Zaoral

Play-Off ČTVRTFINÁLE "Extraliga Žen"

Rozpis Play-Off
Rozpis utkání a tabulka soutěže - Extraliga ženy - 2. část soutěže - skupina o 1. - 4. místo