TJ Sokol Palkovice : TJ Ostrava 1:3

Sobota, 17 Únor, 2018 - 09:00

Play - Off: Čtvrtfinále  3. utkání
TJ Sokol Palkovice - TJ Ostrava "C"      1 : 3  (22,-18,-22,-12)

Na zápasy 3:0 a postup TJ Ostrava do semifinále Play-off, kde se 25.2.2018 na domácí palubovce střetneme s Fulnekem.
Sestava: Polášková Tereza, Holcmanová Martina, Panková Michaela, Bruncková Tereza, Matýsková Kristýna, Gengelová Lenka, libero Polakovičová Petra – Uhlářová Klára, Jaglová Radka
Do toho zápasu jsme nastoupily s velkým náskokem oproti soupeřkám. Byl to v pořadí třetí zápas s družstvem Palkovice. Předešlá utkání, které jsme hrály před dvěma týdny, byly ještě v živé paměti. Byly jsme přesvědčeny, že zápas vyhrajeme a pojedeme domů s postupem do 3. kola.
Soupeřky nám ale nic nedaly zadarmo. Do prvního setu nastoupily s obrovskou razancí a během krátké doby nám utekly na rozdíl deseti bodů. Většinu setu se takto držely před námi, až ke konci jsme začaly náskok stahovat. Na výhru to ale nestačilo.
Do druhého setu jsme už ale nastoupily zodpovědně. Soupeřky jsme téměř nepustily před nás a získaly tak kontrolu nad celým utkáním. Ani rozmanité střídání hráček nic neměnilo na pohodové hře.

Autor: Michaela Panková

Play - Off: Čtvrtfinále  4. utkání
TJ Sokol Palkovice - TJ Ostrava "C"      utkání se nehrálo

Hala: Palkovice

Rozhodčí: Pszczolka K.

Play - Off: Čtvrtfinále "KP Ženy"
Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - Play - Off (MS-Z-A)
Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - 1. část soutěže - zákl.sk. A (MS-Z-A)