Facebook icon
YouTube icon

TJ Sokol Poruba : TJ Ostrava 3:1, 0:3

Termín: 
Neděle, 9 Prosinec, 2018 - 09:00

TJ Sokol Poruba - TJ Ostrava "B"     3:1 (-22,21,8,23)
TJ Sokol Poruba - TJ Ostrava "B"     0:3 (-12,-22,-18)

V neděli 9.12.2018 náš tým kadetek TJ Ostrava "B" sehrál v náhradním termínu svá další utkání s domácím celkem TJ Sokol Poruba.
V prvním utkání, nás soupeřky zaskočily dobrou hrou v poli a minimem herních chyb, kdy nám se nedařil především servis a ve hře fáze mezihry a obrany. Toto utkání jsme bohužel nedopadlo s výsledkem 1:3 Do utkání se poprvé zapojily i nové hračky z družstva mladších žaček, které na hřišti rozhodně nezklamaly. Do prvního utkání nastoupily nahrávačky: Bára Mužíková, Ema Zedníková a já Karolína Viktorínová. Na bloku : Nicola Zeisberger, Eva Papoušková a Adriana Přívarová, a na smeči Evelína Belinová, Daniela Carroll a Elena Kussiorová a na liberu Klára Cholevíková.
Do druhého utkání naše družstvo nastoupilo v koncentrovanejším rozpoložení a hladce jsme utkání vyhráli 3:0, kdy naše hra byla mnohem jistější, vyrovnaná. Složení: Nahrávka. Bára Mužíková, Sára Stehlíková a především výborná Ema Zedníková. Na bloku opět Nicola Zeisberger, Eva Papoušková a Adriana Přívarová...na smeči Evelína Belinová, Daniela Carroll a Elena Kussiorová a libero ...opět skvělá Klára Choleviková.

Trenér: Pepa Božík
Autor: Karolína Viktorínová - nahrávačka

Hala: TJ Sokol Poruba             
Adresa: Vřesinská 121, Ostrava Poruba   

Rozhodčí:  Friedel P.       
 
21. a 22. kolo "KP Kadetky"
Rozpis utkání a tabulka soutěže - zákl.sk. A (MS-KKY-A)