TJ Sokol Šternberk : TJ Ostrava 3:1, 3:1

Neděle, 11 Listopad, 2018 - 10:00

TJ Sokol Šternberk - TJ Ostrava    3:1 (11,-19,21,12)
TJ Sokol Šternberk - TJ Ostrava    3:1 (20,16,-24,18)

Na svatého Martina jsme se vydaly k soupeřkám z popředí tabulky - Šternberku.
První set nezačal z našeho pohledu příliš dobře a my jsme ho prohrály s velkým bodovým rozdílem.
V setu druhém jsme se vzchopily a ukázaly soupeřkám, že s nima dokážeme hrát vyrovnaně a že je zvládneme porazit. Zatlačily jsme servisem a zlepšily příjem, což se hned projevilo na výsledku.
Ve třetím setu jsme opět trochu polevily, takže ho pro sebe získal soupeř.
V setu čtvrtém jsme se na víc nezmohly a prohrály jsme opět s velkým bodovým rozdílem. I když jsme měly více bloků, utkání rozhodl servis a příjem, kde byl lepší Šternberk.

Do druhého utkání se sestava trochu obměnila , takže jsme si dnes zahrály všechny.
V prvním setu si soupeřky udělaly velký bodový náskok a i když tento set vyhrály, nenechaly jsme to jen tak a ještě jsme je potrápily a dohnaly stav na 20:25.
Set druhý vyhrál Šternberk s ještě větsí rezervou, ale o to víc jsme se nabudily do třetího setu, který se nám podařilo dovést do vítězného konce.
Čtvrtý set jsme opět prohrály, a tak si bohužel z dnešního zápasu neodvážíme ani bod.

Sestava 1. utkání: Pavlovová, Žarnovická, Augustinová, Kundlová, Faltínová, Poláchová, libero: Planková
Střídaly: Makovcová, Žůrková, Hrubá, Boštíková, Jošková

Sestava 2. utkání: Žůrková, Makovcová, Pavlovová, Poláchová, Kundlová, Augustinová, libero: Jošková
Střídaly: Boštíková, Faltínová, Žarnovická, Planková, Hrubá

Autor: Klára Žarnovická
Trenér: Jiří Kozel

Hala: Hala ZŠ Dr. Hrubého
Adresa: Dr. Hrubého 319 Šternberk   78501

Rozhodčí: Šimek J.,Chytil A.