Facebook icon
YouTube icon

VK Královo Pole Brno : TJ Ostrava 3:2

Termín: 
Čtvrtek, 31 Říjen, 2013 - 18:00

VK Královo Pole Brno - TJ Ostrava  3:2  (-14, 23, -22, 21, 10)

Průběh utkání:
Ostrava nastoupila na domácí tým s velkým nasazením. Již od prvních míčů vyvíjeli hosté vysoký tlak a domácí hráčky nebyly schopné se zkoncentrovat. Druhý set byl poměrně vyrovnaný, ale Ostrava nedokázala uhrát koncovku. Ve třetím setu sahaly Brňanky po vítězství, kdy vedly 19:14. Set však do vítězného konce nedotáhly a prohrály 25:22. Ve čtvrtém setu začaly hrát domácí svoji hru a zlepšily se na útoku. Rozhodující set byl již plně v režii Brna.

Anna Širůčková (univerzální hráčka VK Královo Pole): "Hrozivý volejbal, soupeř byl na nás velmi dobře připravený. Dnes jsme vůbec nehrály svoji hru, kazily jsme servis, špatně se rozhodovaly. I tak jsem ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo."
Andre Christopher Gonzalez (trenér VK Královo Pole): "Bylo to dramatické utkání, ve kterém jsme opět nezvládli soustředěnost na začátku utkání. Ostrava dnes hrála dobře v poli, dělala nám problémy, ale jsem rád, že máme alespoň dva body."

Petra Polášková (kapitánka TJ Ostrava): "Po prvním setu to byl vyhraný zápas, mohly jsme vyhrát bez větších problémů, kdybychom si nepokazily koncovku druhého setu. Ale i jeden bod z Brna je pro nás velmi cenný."
Zdeněk Pommer (trenér TJ Ostrava): "Podali jsme velmi bojovný výkon, kdy jsme Brno docela tlačili. Bohužel se nám nepovedla koncovka druhého setu. Jsem zklamaný z toho, kolik si odvážíme bodů."

Sestavy (od zóny I):
Domácí: Michalíková M., Vyklická K., Širůčková A., Toufarová M., Onderková S., Nálezková V. Libero: Chlumská M.
Střídaly: Součková K., Herbočková L., Marešová V., Vorlová T.
Hosté: Valková, Polášková, Zemanová, Michalkiewicz, Starzyk, Nachmilnerová. Libero: Elblová, Poláčková
Střídaly: Pinková,Kukučová,Zedníková

Rozhodčí: Buchar, Velinov
Počet diváků: 200

Tabulka Extraliga ženy

Statistika z utkání

Statistika TJ Ostrava

Video z utkání