VK Polanka nad Odrou : TJ Ostrava 0:3, 3:1

Pátek, 15 Listopad, 2019 - 17:00

VK Polanka nad Odrou  - TJ Ostrava "C"    15.11.2019  17:00 hod
VK Polanka nad Odrou  - TJ Ostrava "C"    15.11.2019  19:00 hod

Tak dnes to byl pěkný sportovní den. Hráli jsme mistrák proti VK Polanka. Děvčata dala do zápasu vše. Sice úvodní set prvního zápasu nám šel tak nějak pomaličku, ale holky se rozehrály, a byl z toho nádherný zápas na obou stranách. Naše hráčky však excelovaly a soupeře drtily útokem, servisem, spolehlivou hrou v poli, a skvělou rychlou hrou díky kvalitní nahrávce. První zápas jsme vyhráli 3:0.
Druhý zápas, který jsme hráli cca 30 minut po posledním hvizdu rozhodčího, který ukončil první utkání, jsme začali v jiné sestavě. Nicméně i děvčata hrající druhý zápas nechala na hřišti vše, a urputně bojovala o každý bod.
Soupeř se vymanil z tlaku, a převzal iniciativu, a byť jsme prohráli 1:3, můžeme být absolutně spokojeni s herním nasazením a vysokými morálními vlastnostmi každé hračky.
Celkové zhodnocení?
Hračky TJ Ostrava předvedly krásný, kolektivní volejbal v absolutně plném nasazení. Hračky Polanky přesto, že první zápas prohrály, předvedly taktéž dobrý výkon!
Jak se říká: Klobouk dolů za předvedené sportovní výkony obou družstev!
Takže za trenéra Ostravy: Holky, díky!!!

Trenér a autor: Jiří Záveský

Hala: Sportovní hala   Heleny Salichové
Adresa:  Heleny Salichové 1275 Ostrava - Polanka nad Odrou

Rozhodčí: Lžičař D.