VK Polanka nad Odrou : TJ Ostrava 3:2, 0:3

Sobota, 4 Listopad, 2017 - 09:00

VK Polanka nad Odrou - TJ Ostrava "C"     3 : 2  (21,-12,-25,19,14)
VK Polanka nad Odrou - TJ Ostrava "C"     0 : 3  (-22,-14,-14)

První utkání : VK Polanka - TJ Ostrava C 3:2 (25:21, 12:25, 25:27, 25:19, 16:14)
V prvním setu jsme zahájily zápas s náskokem sedmi bodů. Po vítězné sérii ale soupeřky otočily a my náskok postupně ztrácely. Nakonec jsme koncovku neuhrály.
Druhý set jsme začaly obdobně. Tentokrát jsme dokázaly náskok navýšit i na čtrnáct bodů. I když jsme opět pár bodů za sebou hned ztratily a nedokázaly jsme otočit, nakonec jsme si náskok pěti bodů dokázaly udržet a set s přehledem vyhrály.
V třetím setu jsme se tahaly se soupeřkami o každý bod. K žádnému výraznějšímu bodovému odskoku nedocházelo, ale ve vyrovnané koncovce jsme dokázaly vyhrát, což bylo i zásluhou Kláry Uhlářové, která nás podržela na servise a set zakončila esem.
Čtvrtý set byl obdobně vyrovnaný, ale později jsme se už často dostávaly na tří bodovou ztrátu a v koncovce nám soupeřky utekly a vyhrály.
V pátém setu jsme si dokázaly udělat náskok několika bodů, ale poté opět přišla série neúspěšných míčů a my nedokázaly otočit. Ke konci tiebreaku jsme dokonce měly 3x matchball od stavu 14:11, ale štěstí nám absolutně nepřálo a ač jsme hrály zodpovědně, jak jen to šlo, set a tím i celý zápas jsme prohrály.
V celém zápase jsme vyhořely na podání. Častokrát jsme kazily první podání, i několikrát po sobě. Zde bych ale ráda pochválila Karolínu Pešovou, která i za těchto podmínek si udržela svůj standart a měla krásné série těžkých servisů, i es.
Sestava : Gengelová Lenka, Stará Patricie, Uhlářová Klára, Panková Michaela, Pešová Karolína, Brusová Zuzana – Kolmanová Kristýna

Druhé utkání : VK Polanka - TJ Ostrava C 0:3 (22:25, 14:25, 14:25)
V druhém zápase, prvním setu se nám opět nedařilo na servise. Tahaly jsme se o každý balón, ale v koncovce se nám podařilo vyhrát.
V druhém setu jsme si držely náskok pár bodů. Podání jsme obrátili o 180° a zkažená podání vystřídala esa. Celý tým to ohromně vyneslo nahoru a s velkým náskokem jsme vyhrály.
V posledním, třetím setu jsme už byly s převahou nahoře. Soupeř dělal základní chyby a my tak vyhrály set, i celý zápas.
V tabulce jsme klesli na 3.místo. V neděli 12.11. od 9.00 nás čeká na domácím hřišti zatím poslední TJ Tatran Štítina, tak doufáme, že se nám podaří opět po delší době vyhrát obě utkání. Zveme všechny naše fanoušky.
Sestava : Gengelová Lenka, Stará Patricie, Uhlářová Klára, Panková Michaela, Pešová Karolína, Kolmanová Kristýna - Brusová Zuzana

Autor: Michaela Panková

Hala: SH Polanka nad Odrou
Adresa: SH Polanka nad Odrou

Rozhodčí: Prusek P.

11. a 12. kolo "KP Ženy"

Rozpis utkání a tabulka soutěže - KP Ženy - 1. část soutěže - zákl.sk. A (MS-Z-A)