VK Valašské Meziříčí : TJ Ostrava 3:0, 3:0

VK Valašské Meziříčí - TJ Ostrava "B"      3:0 (17,16,19)
VK Valašské Meziříčí - TJ Ostrava "B"      3:0 (14,14,22)

Dne 6.10 jsme se utkaly s Valašským Meziříčím na jejich domácí půdě.

1. zápas: 3:0 (25:17, 25:16, 25:19)
Do prvního setu jsme nastoupily odhodlaně, s chutí vyhrát, bohužel jsme začaly dělat chyby hned od začátku, a ty se s námi táhly celý set. Set jsme prohrály 17:25.
Další dějství začalo o něco líp, ale naše síly na soupeře nestačily a opět jsme prohrály 16:25.
Třetí set pro nás také nebyl úspěšný, body 19:25 hovoří za vše.
Během přestávky mezi zápasy jsme se nad chybami zamyslely a do dalšího zápasu jsme nastoupily
s odhodláním vyhrát.

2. zápas: 3:0 (25:14, 25:14, 25:22)
Trenér nás motivoval, dodal sebevědomí, my jsme se jako tým také povzbuzovaly. Řekly jsme si, že si jdeme pro vítězství.
Bohužel naše chyby typu, špatný příjem, přihrávka, neuhraná smeč, podání do sítě, do zámezí, opět ovládly hřiště, soupeř vyhrál 25:14.
Další set na body dopadl stejně 14:25, naše chybná hra se s námi táhla už pátý set a my byly z toho psychicky na dně. Trenér to s námi jako vždy nevzdal a snažil se nás povzbudit, což jsme v tu chvíli potřebovali nejvíc.

Stav 22:25 nám ukázal, že jsme mohly s tímto soupeřem klidně vyhrát, nebýt naší nepozornosti na hřišti. Měly bychom se nad sebou zamyslet, začít brát vážně také tréninky a do dalších zápasů nastoupit lépe připravené. Čekají nás domácí zápasy s Opavou a pevně věřím, že se nám podaří lepší výsledek než ve Valašském Meziříčí.